- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
6
Xavi stawia warunek dla przyjścia Nevesa.
0
@Cule1234 xDDD normalnie
13
@Cule1234 Xavi terrorysta z Terrassy
0
@Cule1234 Xavi chyba nie rozumie, że sprowadzenie Zubimendiego w naszej sytuacji finansowej jest niemożliwe.
2
@Mario96w Dyktator i terrorysta
0
@AlexDark00 Może i jest ale by musieli sprzedać Rafe Kessiego Fatiego i Ferrana + Lenglet Umtiti i ktoś tam jeszcze
2
@Cule1234 No i dobrze robi. Laporta niech ogarnie dupsko z interesami z kumplami. Xavi powinien decydować kogo chce w tej kadrze mieć, a kogo nie, bo to on odpowiada za wyniki drużyny. Nie chce Nevesa, nie ma na niego pomysłu, to po cholerę mu go wciskać na siłę?
4
@Cule1234 Jeżeli sprowadzisz mi zawodnika to przymknę oko na to że odpalasz kasiorę swoim koleżkom i przyjmę kolejnego grzejnika na ławę.
Mes que un club xD
0
@Cule1234 pojeb......
Po co mu Navas za 40 mln który zagra 234 min i po sezonie odejdzie za 14
Interesy Barcelony
0
@Krzysztof1987 Nikt Nevesa za 40 mln nie kupi.
0
@Cule1234 obaj są słabi
0
@Emhyr no na tyle jest wyceniana mafijna wymiana Fati Navas 40mln wymiana +30 dopłaty za Fatiego
0
@Krzysztof1987 Tak ale wtedy mówimy o wymianie i dopłacie od Wolves. Barca aktualnie musi pozyskać pieniądze żeby cokolwiek wydać. Jak Fati nie zechce to będą wymiany ze szrotem typu Dest Nico.
0
@Emhyr zresztą nie ważne ile jest wart nikt go nie chce poza Prezydentem klubu.
Śmiesznie to wygląda.
Jeśli go sprowadza na 99% będzie to inwestycja na minus.
Czasem człowiek patrzy co się tam dzieje w Barcelonie i tak trochę to przypomina nasza Polska politykę