- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@Kozinho. Dla mnie mega nieodpowiedzialne jest klepanie jęzorem przed mediami a przed prokuratorem... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
1
Ja przede wszystkim za Xaviego chcę widzieć progres. I nie ma co gadać, że graliśmy beton od lutego, bo Barca bez Pedriego i z Pedrim to dwa inne zespoły pod względem tworzenia sytuacji, Dembele poza rzekomym wiatrem nic nie daje.
Miał też pecha w Europie, gdzie wypadła mu cała obrona, i musiał grać wielkim trio Garcia-Pique-Alonso. Z tym nie da się osiągnąć nic w Europie.
0
@MesQueUnClub96 nie no, z tym Dembele to odpłynąłeś. Niby nic nie daje wiatrem a już ma krycie podwojone lub często potrojone przez co koledzy mają znacznie więcej miejsca do rozegrania bądź przemieszczenia się w pole karne, a oprócz tego dokłada pracę w defensywie. Nawet liczbowo gdyby nie kontuzja był na bardzo dobrej drodze do zanotowania double double co już samo w sobie jest dużym osiągnięciem.
1
@PartidarioCatalan no krycie podwojone i co z tego wynika dla kolegów? Nic xD
0
@MesQueUnClub96 no wynika to co napisałem wyżej, ale niestety Twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem którego jeszcze ewidentnie na lekcjach nie miałeś ewidentnie nie pomogły. Do Dembele w przeciwieństwie do Raphinhi czy innych naszych skrzydłowych doskakuje najczęściej 2-3 lub czasem nawet i 4 zawodników drużyny przeciwnej, co za tym idzie zostawiają masę przestrzeni dla przykładowo pomocników jak Pedri na wbiegnięcie między linie i chociażby znalezienie się bez krycia w polu karnym. Lub po prostu ułatwia to pomocnikom sprawne rozegranie piłki bez ryzyka przecięcia podania ponieważ rywal jeszcze nie zdążył wrócić na pozycję