- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1022 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
pt9
1
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1022 Culés
1
Mniejsze kluby mają większy problem, żeby pozbyć się raistów że stadionów. Rasiści i innego rodzaju patusy są zazwyczaj członkami jakiś utrasowych grup. Real i Barcelona mają tak silne marki, że wywalenie Ultrasów (nie wszystkich) z Bernabeu i Boixos Noix z Camp Nou nie wpłynęło na finanse klubów. Taka Valencia, czy te przegrywa z Espanyolu, tak dobrej sytuacji nie mają i często banda neandertalczyków to ich główne źródło dochodu. I to niestety jest powód, dla którego La Liga nadal ma problemy z rasizmem.
A takim przygłupom wystarczyło dać kogoś z ich ilorazem inteligencji, czyli Viniciusa, którego bolą słowa jakiś nieudaczników z trybun i mamy taki cyrk co tydzień.
3
@Eto'o9 R10 ale wiesz o tym, że Viniciusa nie wyzywają od czarnych, dlatego że jest czarny, tylko wykorzystują fakt, że Brazylijczyk jest czuły na tym punkcie i chcą zwyczajnie go wkurzyć?
Powstała spirala. Vini bardziej irytuje, to bardziej irytują go kibice, a im bardziej irytują go kibice, to ten się bardziej uruchamia. Pętla się zamyka.
Może jakby od zeszłego sezonu normalnie go karano kartkami za pyskówki, to by się uspokoił, a sytuacje by się nie nasilały.
Okrzyki choć rasistowskie, to stricte z rasizmem nie mają za dużo wspólnego.
To tak, jak wyzywanie Marciniaka od "łysych ch". Często te okrzyki robią...łysi :) nie świadczy to przecież o pogardzie wobec łysych...
Zauważ, że bardzo dużo czarnoskórych gra w La lidze i raczej nie ma z tym problemu. Tylko, lub głównie Viniciusowi się to przytrafia :)
0
@Eto'o9 R10 W Hiszpanii to raczej członkowie lewicowych grup.
0
@Saviola88 no raczej nie