- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1040 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1040 Culés
1
Ostatnio ktoś wklejał tu news o tym że Wałerij Załużny naczelny dowódca sił zbrojnych Ukrainy jest ciężko ranny albo i martwy. I komentowałem że jest to tylko wymysł pro rosyjskiego wojskowego korespondenta. To po tym jak trafiłem na taką wypowiedź Anny Malar która jest wiceministrem obrony Ukrainy :) ale i największym bullshiterem jakiego widział świat :) :
"The Russians have launched a new campaign concerning the alleged disappearance of our Commander-in-Chief Valerii Zaluzhnyi. He is still here. He’s doing his job. I’ve just talked to him."
Jestem w stanie uwierzyć że coś się stało, bo wypowiedź ewidentnie narzucona z góry i wpisuje się ładnie w "politykę partii" i standardowym wytłumaczeniem którego używa strona Ukraińska.
Imho gdyby nic nie było na rzeczy a Załużny przygotowywał po prostu np kontrofensywę to raczej wszyscy by siedzieli cicho a nie gadali takie głupoty że wszystko ok bo z nim gadałam xD.
Nie zmienia to faktu że jedyne źródła na które się wszyscy powołują to Ria Novosti która jest ruskim propagandowym shitem.
Ciekawa sprawa :) Już go prawie miesiąc nie ma w publicznym polu i przy okazji odwoływał już swoją obecność na video spotkaniu z NATOwskimi generałami co jest bardzo podejrzane.
0
@zenoowity no coz najprosciej dolaczyc do jakiegos spotkania live gdzie swego czasu byl mega aktywny. Jak za kilka miesiecy bedzie tak samo to pewnie albo nie zyje albo w ciezkim stanie
0
@zenoowity Skoro u nas pojawiają się pytania, to tym bardziej takie pojawiają się w szeregach ZSU. Smierc naczelnego dowódcy, to byłby ogromny strzał w morale żołnierzy. Chociaż wątpię, żeby RU coś więcej o tym wiedzieli, bo nadal coś cichutko siedzą jak na nich.