- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
7
18 lat więzienia dla lidera skrajnej prawicy za szturm na Kapitol w 2021 r. Będzie miał czas się zastanowić czy warto było poświęcić resztę swojego życia dla pomarańczowego cynika.
1
@arasz1819 Chyba, że Trump wygra to może dostanie ułaskawienie xd
2
@arasz1819 kilka lat wczesniej tez grupa aktywistow przejela kapitol ale nikt ich nie karal. To sie nazywa zesputy system prawny w usa
3
@Kgorecki2500 głupota Amerykanów jest legendarna więc może i wygra, ale nawet wtedy nie wydaje mi się, że kiwnie spuchniętym paluchem dla jakiegoś tam szaraczka. Będzie zbyt zajęty rusyfikacją Stanów :]
1
@arasz1819 Jak wygra Trump to znaczy, że jeszcze z USA nie jest najgorzej.
2
@skubi99 Zapytałbym czym zostałeś tak urzeknięty za jego pierwszej kadencji, ale szkoda czasu. Przeczytam te same farmazony o tym, że nie było wojny, a on był taki maczo silny i w ogóle antyestablishmentowy, po czym się dowiesz, że Trump więcej czasu spędził u Demokratów niż Republikanów i płomień zachwytu zgaśnie :]
3
@arasz1819 XD myślisz, że ty taki madry oświecony, bo na wikipedie wszedłeś i przeczytałeś i uważasz, że nikt tego nie wiedział oprócz ciebie. Zreszta podejrzewam, że życiorys każdego polityka nie tylko z Ameryki znam lepiej od Ciebie ale luz.
P.S. Janusz Korwin Mikke za komuny był w Stronnictwie Demokratycznym. A Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili był duchownym.
3
@skubi99 myślę, że wszystko wiesz i znasz lepiej ode mnie stąd taka niezrozumiała, dla mnie głupka, miłość do Trumpa :] ten skazany na 18 lat też pewnie wszystko wiedział.