- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
2
Zaraz będzie pół roku jak nie pije alkoholu. Powiem,Wam że człowiek dużo lepiej się czuję a na samą myśl o tym , jak to kiedyś się miało kaca jakoś się czuję nieswojo.
7
@bartekvisca Ja bym to opił :P
1
@bartekvisca Wszystko zależy od tego co tam sobie w głowie wmawiasz ;D Ja miałem ponad roczna przerwę i czułem się tak samo.
0
@bartekvisca , co Cię skłoniło do takiej decyzji?
1
@esem91 Robert Rutkowski, taki psychoterapeuta który bardzo mocno zbudował mi świadomość o szkodliwości alkoholu, głównie na mózg nawet w najmniejszych ilościach
2
@bartekvisca W październiku minie 5 lat.
1
@bartekvisca U mnie podobnie. Dobrze się z tym czuję.
0
@bartekvisca czyli faktycznie każda dawka alkoholu niszczy mózg? Ale równie dobrze to no chipsy czy inne dziadostwo też robi spustoszenie w organiźmie
1
@matirix20 Wyobraź sobie że nawet tlen Nas niszczy. Wszystko co Nas otacza ma na Nas mniejszy czy większy wpływ, grunt żeby nie dać się zwariować i korzystać z dobrodziejstw świata, z rozsądkiem rzecz jasna
2
@Mario96w Tak racja ja nie pije półtorej roku ale w sumie wątpię żeby okazyjny drink miałby jakoś niszczyć zdrowie. Takim podejściem to trzeba by było unikać wszystkiego
0
@matirix20 Dokładnie, browar do meczu raz w tygodniu piękna rzecz
0
@bartekvisca a ja piję i nie miewam już kaca, trzeba po prostu znać umiar.
1
@bartekvisca Ja już rok abstytencji, w tym ponad 1,5 roku od fajek. Człowiek w końcu wie, że żyje.
1
@bartekvisca u mnie już prawie 14 lat bez alkoholu. Trzymaj się.