- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
4
Xavi do grudnia (2)
Warunki zatrzymania Xaviego po grudniu:
- zmiana stylu gry zespołu na godny Barcelony
- przekonujący awans do 1/8 LM
- rozwój osobisty piłkarzy
- bycie w grze o tytuł mistrza La Ligi
- przygotowanie schematów ofensywnych uwalniający potencjał napastników, skrzydłowych i pomocników
W przeciwnym razie wszcznę, weszcznę, albo nawet wszczynę procedurę zwolnienia Xaviego i nic go nie uratuje
PS: Poprawa stałych fragmentów gry, różne, wolne
2
@Comentateiro Dziadek,a kto byłby kandydatem na trenera od stycznia?
1
@Comentateiro Mam nadzieje ze Barca wylosuje United w grupie
1
@Comentateiro Proszę edytować i dodać. Poprawa stałych fragmentów gry różne wolne
1
@Comentateiro zgadzam się nie powinno być żadnych sentymentów a bo legenda klubu
2
@Encore mój kandydat Roberto de Zerbi ewentualnie Enrique jak będzie wolny
0
@FcPortoFan1999 Od tego jest zarząd skrzacie
1
@Comentateiro żeby tylko znowu jakiegoś Valverde nie wymyślili za niego
0
@Ukasz On sam jest takim Valverde. Valverde miał wyniki a styl porażał oczy
1
@Comentateiro Masz jakiegoś swojego ulubionego kandydata na następcę Xaviego :) ?
1
@Comentateiro w sumie tak, chociaż jak przyszedł w tamtym sezonie to parę fajnych meczów zagraliśmy. W tym roku jest straszny pasztet
1
@FcPortoFan1999 Miałem Haaga i Nagelsmanna zanim zatrudniły ich odpowiednio United i Bayern.
Haag jest poza zasięgiem, z kolei Nagelsmann nie przekonał w Bawarii, gdzie wzbudzał wątpliwości. Nie do końca ogarnął te osobowości, a Bayernowi było daleko do walca Flicka, Heynkessa czy Hitzfelda.
A jakichś trenerskich perełek nie widać na horyzoncie.
0
@Comentateiro Hansi Flick,to z miejsca stworzył "Bawarski walec 2019/2020" o nazwie Bayern Monachium.Juppowi Heynckesowi,dłużej zajęła budowa,takie kolosa jak Bayern 2012/2013,bo jednak w sezonie 2011/2012,spotkała ich podobna historia co Bayer Leverkusen 2002,czyli we wszystkich drudzy.Wicemistrz Niemiec,finalista Pucharu Niemiec,i finalista LM 2002 po przegranym finale z Realem po woleju Zizou.