- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
30
Tak prezentuje się stadion Luton. Już w następnym sezonie biegać tutaj będzie Salah czy Haaland :D
16
@BartqRKO Fajny klimat, mi się na przykład mega podoba :D
7
@BartqRKO No i super, uwielbiam takie klimaty.
7
@BartqRKO Piękna sprawa. Nic im nie będzie każdy z nich pewnie grywał kiedyś na gorszych.
5
@Szreko No oczywiście. Nic nie sugerowałem tym wpisem, a po prostu ich stadion będzie wyjątkowy porównując go do pozostałych obiektów w Premier League :D
1
@BartqRKO niewiele gorzej niż stadion fulham
1
@BartqRKO I to jest najlepsze że to właśnie Luton weszło i cały świat będzie mógł oglądać mecze z tak klimatycznego miejsca.
@mkord Craven Cottage jest fantastyczne. Samo jego położenie jest kozackie. Luton też ma super klimatyczny stadion. O wiele lepszy pod względem klimatu niż wielkie nowoczesne stadiony.
1
@Szreko klimatyczny stadion ale z lotu ptaka. Od tej strony gdzie nie ma domow idzie droga z ktorej ta trybuna wyglada jakbym ja z Toba na szybko po pijaku pozbijali :D Bylem pod Craven Cottage i jakby nie tabliczka to bym sie nie skumal ze to stadion jest :D co nie zmienia faktu ze swoj klimat maja :)
1
@Bruti No i właśnie to jest piękne w takich stadionach że wyglądają często jakby postawiono je za flaszkę:) Zjeździłem pół Anglii i widziałem mnóstwo stadionów i to właśnie takie jak Fulham czy Luton są najlepsze.
1
@Szreko nie ukrywam poszedlbym na meczyk Luton ale dorwanie biletow to bedzie juz dobra misja :D
0
@Bruti No niestety im mniejszy stadion tym trudniej się dostać. No ale warto próbować:)