- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1151 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1151 Culés
0
Niki Lauda po testowaniu Ferrari.
Ciekawe ktory kierowca teraz tak by powiedzial:
https://www.instagram.com/reel/CseM3ddgb7x/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Teraz to brzmi tak
The Car is perfect but somthing is not good and i dont no what.
1
@SteuerFreiMoney Ciekawe czy tak było czy może tylko wyreżyserowane na potrzebę filmu.
2
@SteuerFreiMoney mialem okazje tego Pana spotkać na żywo. Szkoda, że przypadkiem, bo nie miałem przy sobie nic do pisania żeby mógł zostawić autograf
2
@Orlik00 z relacji wielu osob zwiazanych z Lauda jest to niby fakt.
Gdy mu cos niepasowalo to walil z grubej rury.
Pozatym w tamtych czasach placilo sie "wpisowe" do Teamu,a Lauda tam poszedl,zeby odzyskac wpisowe i zarobic,a jako ze oprocz bycia zajebistym kierowca byl tez calkiem dobrym biznesmenem to smiem twierdzic,ze tak powiedzial dla dobra biznesu
@Toretto gdzie doznales takiego zaszczytu?
Wazne,ze masz wspomnienia z rozmowy.
Mi niestety nie bylo dane.
2
@SteuerFreiMoney w Budapeszcie przed Four Seasons hotel kilka lat temu, wiec juz byl w kwiecie wieku i to w zasadzie przez przypadek. Rozmowa to duzo powiedziane, pogratulowalem i uscisnalem dlon, podziekowal usmiechajac sie i tyle ochrona odporwadzala go dalej, ale samo to ze sie zatrzymal i dal sygnal ochronie zeby sie odsunela to i tak milo sie zrobilo.
1
@SteuerFreiMoney Okres 1982-1984 też był niesamowity. Podobno wtedy Niki analizował każdy szczegół, że zyskał przydomek "Człowiek-Komputer". Wygrał z Prostem o 0.5 punktu w sezonie 1984.