- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1557 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1557 Culés
0
Jak myślicie jak jutro Haaland wygra Champions League to będzie bardziej zasługiwał na Złotą Piłkę niż Leo? Już widzę tą gównoburze po tym jak nagroda będzie przyznana jednak Leo Messiemu
1
@paweldunajecfcb Ile razy można powtarzać, mundial zmienia wszystko, bo jest raz na 4 lata i tyle
9
@KlonaZepan Xavi bądź Iniesta w 2010 i Neuer w 2014.
2
@John_Doe ale Messi to Messi, wygrywał ten plebiscyt kiedy wygrał tylko ligę hiszpańska
0
@paweldunajecfcb no wiesz, Messi wygrał mundial, MVP w 5/7 meczów w tym w finale a Haaland nic nie trafił z Realem w półfinale LM, to pokazuje jaką wspaniałą ekipę ma Norweg.
2
@paweldunajecfcb Zalezy, mundial był już jakiś czas temu, a taki świeżo zdobyty tryplet może sporo namieszać. Tutaj robi się pojedynek piłkarza, który zgarnie wszystko w klubie, nic w repce vs piłkarz który zgarnął wszystko w repce nic w klubie(mistrzostwo to nie jest osiągniecie dla PSG)
0
@paweldunajecfcb spokojnie miliony fanbojow Crki zrobia taki mlyn w necie zeby Haaland ja dostal xd a potem bedzie taki piekny trzask
5
@paweldunajecfcb Messi powinien dostawać tego śmiesznego Balona od debiutu po zakończenie kariery. Koniec tematu
1
@paweldunajecfcb Wygra Messi. I kolejne edycje będzie zmiana
0
@paweldunajecfcb Sam jestem za tym by Messi dostał ZP ze względu na mundial, bo jest najważniejszy a liczby też go bronią, ale tym transferem do MLS prawdopodobnie pogrzebał swoje szanse, bo pomimo tego, że jest to nagroda za sezon, który właśnie się skończy w sobotę, to dziennikarze i media będą pompować narrację, że Messi wyjechał z Europy i wypisał się z walki o nagrody indywidualne pomimo tego, że nie powinno mieć to wpływu na poprzedni sezon.