- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1534 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1534 Culés
0
Co sądzicie o motocyklach? Fajne hobby czy raczej Was to nie jara?
0
@Rl9k1nG Typowo, żeby prowadzić motocykl to nie dla mnie - wole rower, skuter wodny czy konno jezdzic. Nawet bardziej jazda quadem mnie jara, a też kilka razy sie zdarzyło. :D
Ale zdarza mi sie kilka razy do roku przewieźć jako pasażer. Nie ma z tego tyle funu, co zapewne z prowadzenia (jeśli ma sie do tego zajawke, którą ja, jak pisałem wyżej nie mam), ale mimo to uważam, że dla tych osób to ciekawe hobby. :) I podoba mi sie kultura pozdrawiania sie, która jest o wiele bardziej popularna, niż wsrod rowerzystów.
0
@Rl9k1nG Miałem kiedyś 125 po zdaniu prawka, dla mnie spoko do jazdy sezonowej, ale ja jeździłem drogami gdzie był marginalny ruch :D
0
@Rl9k1nG piękna sprawa! Polecam z całego serca!
0
@Rl9k1nG Kiedys byłem zajawionym motocyklistą. Właściwie od dziecka.
Motocykl to przepiękna sprawa, zjawisko perfekcyjne. Prawie bez wad, sama radość.
Prawie. Ma jedną fatalną przypadłość - mocno zwiększona możliwość kalectwa.
Paraliże, amputacje itp. W Polsce jest mało motocykli, ze względu na pogodę i ciągle niezbyt bogate społeczeństwo. Przez to nie ma kultury jeżdżenia z szacunkiem do jednośladów.
Więc sam motocykl - tak, jeżdżenie - nie.
Gdybym miał hajc, to wszedłbym w crossa/enduro i jeździł po jakiś bezdrożach.
Drogi publiczne są zbyt niebezpieczne.
Nie bez przypadku spora część ludzi po osiągnięciu kumacji wynikającej z wieku, kompletnie zarzuca ten rodzaj rozrywki/transportu.
0
@Rl9k1nG ja jestem fanem motoryzacji, ale motory mnie jakoś nie kręcą