- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1334 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1334 Culés
3
Haaland i spółka będą mieli szansę na EURO z 3. miejsca po barażach, ale wiele będzie musiało się wydarzyć. Tutaj jest link do tabeli na bazie Ligi Narodów.
https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2024_qualifying#Team_selection
Serbia i Szkocja wydają się na dobrej drodze do kwalifikacji. Ukraina będzie walczyć najprawdopodobniej z Włochami o 2. miejsce. Finlandia ma szanse na awans, Izrael, Bośnia i Islandia będą miały trudno. Zakładając awans bezpośredni wszystkich drużyn z Ligi A za wyjątkiem Walii, 3 z miejsc play-off z Dywizji A zostanie przydzielonych po kolei: Estonii (taka zasada baraży), Izraelowi i Bośni. Następne 4 miejsca z Dywizji B to: Finlandia, Ukraina (przegrywa z Włochami 2. miejsce), Islandia i Norwegia (!). Ale wystarczy, że Ukraina wskoczy na 2. miejsce, Włosi biorą miejsce do play-off, Walia bierze + Estonia i ostatnie miejsce play-off Dywizji B bierze Islandia. Paradoksalnie, to Estonia ma o wiele większe szanse zagrania w barażach niż Norwegia, bo to że nie zostaną przydzielone wszystkie miejsca do baraży z Dywizji A jest wręcz pewne. Ważne też jest to w kontekście Polski, która ma praktycznie zapewnione baraże nawet mimo zajęcia 3. czy 4. miejsca w grupie.
0
@barcelonaLM oby rzeczy potrzebne do baraży Norwegii się nie wydarzyły
0
@MesQueUnClub96 oby się wydarzyły. Na MŚ będzie jeszcze trudniej się dostać, a na EURO nigdy nie wiadomo czy teraz nie ma najlepszej paki aby się zakwalifikować
0
@barcelonaLM Euro nie potrzebuje Haalanda by było dobre, tylko Lewego strzelającego bramki i Polski walczącej do końcowych faz
1
@MesQueUnClub96 Why not both?
0
@barcelonaLM Wtedy znowu ustawią turniej pod Haalanda, tak jak LM
0
@MesQueUnClub96 Dodi a nie myslałes o wizycie w choroszczy?