- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1118 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1118 Culés
2
Mentzen vs Petru
Ciekawa debata, na podstawie, której wyborcy mogli się dowiedzieć jakie poglądy mają Panowie na niektóre sprawy. Petru moim zdaniem wypadł trochę lepiej (szczególnie w momencie gdy cytował słowa Sławka, że żadne przedsiębiorstwo w Polsce nie działa w pełni zgodnie z prawem), pozytywnie zaskoczył i było widać po nim lepsze przygotowanie do tej debaty (trochę słabo wyglądała ta cisza z strony Sławka w momencie gdy miał zadać pytanie w jednej z tur pytań do siebie). Problem z Petru jest jednak taki, że obecnie w polityce nie znaczy nic i tyle jego co sobie pogada. Ugrupowanie, które udziela mu poparcia kompletnie nie bierze pod uwagę jego zdania, a co za tym idzie jego wiarygodność równa jest 0, bo nawet nie będzie w stanie podjąć próby realizacji niektórych postulatów przedstawionych w dzisiejszej rozmowie. Jego przeszłość w polityce również mu nie pomaga, a Mentzen najwięcej zyskuje na tym, że jest kimś nowym w tym środowisku. Oby więcej takich merytorycznym debat już pomiędzy liderami partii politycznych startującymi w nadchodzących wyborach, wtedy więcej ludzi by zauważyło, że zarówno PO jak i PiS nie ma nic do zaoferowania społeczeństwu poza rozszerzaniem programów socjalnych i różnią się jedynie w kwestiach światopoglądowych i stosunku do UE.
2
@Tabaluga37 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13242359#comment-13242359
@Comentateiro Bardzo podobny post w sumie tutaj, użyty ten sam argument z tą legalnością firmy, tak jakoś mi się skojarzyło, możecie podyskutować :D
1
@Gwyn haha oj może lepiej nie, bo znając @Comentateiro zaraz zejdzie na to, że PO jest mniejszym złem i jedyną rozsądną alternatywą dla PiSu, ponieważ zahamuje niszczenie zasad praworządności i upolityczniania państwowych instytucji, które od zawsze takie były tylko w teorii. Już chyba kiedyś to pisałem w jakiejś wypowiedzi, że np. sędziowie do TK powinni być wybierani przez społeczeństwo w wyborach, ale wiadomo, że żadna z tych opcji politycznych nie zgodzi się na takie rozwiązanie z tych samych powodów - zmiejszenie własnych wpływów.