- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
11
Swojej złości na biało-czerwonych w rozmowie z TVPSPORT.PL nie ukrywał Dariusz Szpakowski. – Co chwila pojawiają się jakieś problemy: ostatnio afera premiowa, a teraz takie występy. Może tym zawodnikom przydałoby się zagrać we wrześniu przy pustych trybunach na PGE Narodowym? – zastanawia się słynny komentator.
Dokładnie, należy olac tych pseudo grajkow.
@Kgorecki2500 @Deviler @tomek8756 @michal26 @Barca1992
5
@Kondziubarca A może tym zawodnikom przydałoby się zrezygnować z gry dla kadry bo jak widać sam fakt, że doznali zaszczytu reprezentowania swojego kraju nie motywuje ich wystarczająco.
2
@MesQueUnClub_87 dokładnie, dlaczego kibic ma rezygnować ze wspierania drużyny Narodowej. Odpalić tych najmniej zaangażowanych.
1
@Kondziubarca Oczywiście, że należy ich olać. Ja już to mówiłem po aferze premiowej. Utworzył się niebywały skandal, który wystawił nasz kraj na pośmiewisko, na arenie międzynarodowej. Oczywiście wszystko rozeszło się po kościach. Polacy wolą sobie zrobić petycję w mediach społecznościowych, niż faktycznie działać. Kibice powinni zbojkotować przychodzenie na stadion, na jakiś okres czasu. Oczywiście nigdy się to nie wydarzy. W każdym innym kraju, w którym obywatele potrafią zrobić coś więcej niż tylko pisać, ta kadra byłaby ostro zjechana i poleciały by głowy. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji np w Brazylii, Argentynie, Portugalii itp. U nas jest przyzwolenie na wszystko, bo i tak janusz przyjdzie na stadion, kupi hot doga i będzie wspierał Lewego i spółkę