- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
0
Ramblowicze , podpisujecie kartkę z pieniędzmi na wesele czy nie ma potrzeby? Bo u mnie zdania w rodzinie są podzielone xd
27
@reloaded Normalnie. Daję pustą kopertę i nie podpisuję. Wtedy nikt nie wie, że nie dałem, a ja się bawię i sobie jem dobre rzeczy.
26
@reloaded podpisz się za kogoś kogo nie lubisz w rodzinie i wrzuć 10 ziko
3
@MesQueUnClub_87 Tak trzeba żyć
4
@MesQueUnClub_87 hahah wiedziałem że mogę na was liczyć
1
@reloaded daje w kopercie po zaproszeniu. Jest juz podpisana:)
4
@Jakchcesz akurat nie wesele rodziny, ale będzie mój szef na nim hmmm ciekawy pomysł!
4
@reloaded, tak, normalnie podpisywaliśmy z narzeczoną. Nie mam problemy z tym, że dałem komuś tyle kasy na ile było mnie stać
2
@Jakchcesz oo, muszę to zapamiętać xD
7
@FCB_dimiC Dokładnie. Nie ma się czego wstydzić czy próbować się dopasowywać do jakichś standardów. Skoro ktoś mnie zaprosił to chyba dla mojej obecności, a nie po to, żeby mu się wesele zwróciło. Daję tyle, ile mogę ,bez zaciągania kredytów by coś pokazać komuś.
2
@MesQueUnClub_87, dokładnie. Ludzie, którzy organizują cokolwiek i liczą na hajs są niepoważni. Niezależnie od tego czy to ślub, chrzest czy cokolwiek innego. Chcesz ogromne wesele musisz się liczyć z tym, że nie wszystkie pieniądze Ci się zwrócą, organizujesz chrzest czy przyjęcie dla dziecka to po to żeby rodzina Twoją pociechę zobaczyła, a nie po to żeby jak najwiecej kasy zgarnąć. Ludzie mają nawalone w głowach niestety.
2
@FCB_dimiC Ja właśnie tego nie rozumiem. Chcę mieć z przyszłą żoną niesamowite wesele to analizujemy czy nas na takie stać, a potem zapraszamy osoby bliskie naszemu sercu by nam towarzyszyły w tej wyjątkowej chwili. Nie zaprosiłbym gości z myślą by nam w pewnym stopniu zasponsorowali to przyjęcie bo ja nie organizuje czegoś takiego na sztuczny pokaz tylko przede wszystkim dla siebie i partnerki. To tak jakbym zrobił grilla i niech każdy sobie przyniesie kiełbasę i coś do jedzenia albo ja kupię a potem będę pobierał od każdego opłatę ;D no nie, to jest brak klasy :P