- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
4
Jak mawiał poeta róbta se co chceta.
Osobiscie nie przeszkadzaja mi teczowe awatary. Sam jestem za tym by osoby innej orientacji miały troche wiecej praw m.in do adopcji dzieci czy małżenstw.
Jednak trzeba tez szanowac zdanie drugiej strony której moze to zwyczajnie przeszkadzac. Najlepszy byłby kompromis ale niestety to w tak podzielonym kraju jest nie realne.
Najgorsze jest to ze popadamy ze skrajnosci w skrajnosc zamiast sprobowac osiagnac jakis kompromis.
Narzucanie innym sposobu myslenia mniejszosci do niczego nie doprowadzi a tylko zaogni trwajacy konflikt.
Szkoda zwyczajnie osób które po prostu chca zyc normalnie a sa wciagani w polityczna wojenke 2 stron.
Róbmy dzieci a nie wojne.
0
@Sulimo "Róbmy dzieci, a nie wojnę"
Tymczasem homoseksualna para: "a jak się robi dzieci?"
2
@Mario96w No wiadomo ze nie zrobia ale adopcja czemu nie? Niestety naszs społecznosc jest taka ze dziecko miałoby piekło w szkole w zwiazku z tym.
2
@Sulimo To jest to właśnie, że nie można tak radykalnych pomysłów wprowadzać odrazu, bo będzie chaos
2
@Mario96w Oczywiscie ze tak. To powinien byc proces który powinien troche potrwac.
Powinno sie edukowac ludzi tak by nie dochodziło do pietnowania i linczowania osób innej orientacji.
Niestety to jest nierealne w polsce gdzie 2 strony polityczne wykorzystuja to do swojej kampanii.
3
@Sulimo Sprawa LGBT nie jest celem w samym sobie. To narzędzie walki politycznej.
Większość ludzi zamieszanych w wielką troskę o tęczowych, tak naprawdę ma ich kompletnie w d...e. Należy raczej obserwować stado pędzone demokracją, co to w ogóle jest, co czyni i dlaczego. W tej chwili neoliberałowie udający lewicę, znaleźli sobie proletariat w postaci młodych kobiet, LGBT i delikatniejszych samców. Podlali to dodatkowo strachem przed globalnym ocipieniem i mamy to co mamy.
Stado bezmózgich istot, nawinie myślących, ze zmieniają świat i coś tu wygrywają, a tak naprawdę sami są rozgrywani przez ludzi na górze.