- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
14 odpowiedzi
partymaker
6
Ludzie narzekają, że Alvarez to nie jest rozwiązanie i zbawienie po czym w tym samym poście... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
5
Zaledwie dwa tygodnie temu pięciu pasażerów łodzi podwodnej Titan zginęło podczas wyprawy do wraku Titanica. To nie ostudziło jednak zapału firmy OceanGate w proponowaniu kolejnych podmorskich wycieczek. Szukają chętnych na stronie internetowej.
Ktoś chętny?
2
@AFA90 Nie umiem pływać,to może się zgłoszę na ochotnika?
2
@AFA90 A dadzą posterować padem?
1
@Kgorecki2500 Najlepsze, że info jest o wszystkim, tzn - zapewnione posiłki, szkolenie itp, a nie ma nic o bezpieczeństwie i zapewnieniu, że okręt zostanie poddany renowacji xd
0
@AFA90 jeszcze nie zamierzam udawać się w podróż bez powrotu;)
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@AFA90 teraz to oni powinni płacić chętnym
0
@AFA90 A widzisz fajnie jest cisnąć szydere w internecie, ale warto też się czasem doinformować, pady od konsol mają zastosowanie również w nowoczesnych technologiach wojskowych i nie tylko. Który okręt mają poddać renowacji?
0
@Tom0VeB Akurat nie chodzi mi tutaj o pady do sterowania. Nie wiem ile mają okrętów na pokładzie, ale jeżeli przed chwilą w jednym z nich doszło do zjawiska implozji i później okazało się, że tworzono go "po kosztach", to należy sądzić, że pozostałe również są takowo zrobione. Jeżeli ktoś płaci 250 tys USD za taką podróż, to chyba powinien mieć pewność, że taka przygoda będzie bezpieczna. Właściciele tej firmy, szli po kosztach i już nie pierwsza wyprawa była niebezpieczna. Nie wiem, czy normalny człowiek powinien zaufać "januszom", którzy mimo wszystko tworzą milionowy biznes. Brak podstawowych środków bezpieczeństwa, jakiejkolwiek nawigacji itp. Nawet jeden z ekspertów wypowiedział się w skrócie, że " Na drzwiach od stodoły, nie da się zejść na dno oceanu" Chyba trzeba by zatrudnić najlepszych ludzi i stworzyć taki okręt, żeby faktycznie był bezpieczny?