- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 786 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 786 Culés
44
Margot Robbie obchodzi dziś 33 urodziny:)
Lubię tą Australijkę a Wy? :
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @Ojciec5tkidzieci @arsenallondyn0 @kamyk_23 @Kapitan hawkhawk @Kessie
4
@tomek8756 jedna z moich ulubionych aktorek.
3
@michal26 Też ją lubię, ładna i utalentowana aktorka:)
Właśnie sobie oglądam "73 questions with Margot Robbie"
I wydaje się być naprawdę sympatyczną kobietą :)
6
@tomek8756 wyśniony świat, legion samobójców, wilk z wall street, Focus z Willem Smithem którego też lubię ;D to tak na szybko ;]
6
@tomek8756 ona przede wszystkim jest normalna w całym tym spieprzonym show biznesie.
Podobnie jak wśród piosenkarek lubię Selenę Gomez. Normalna dziewczyna, ładna, ale przede wszystkim normalna. To samo Taylor Swift.
U aktorek to Mila Kunis jeszcze.
Zero takiej pogardy dla drugiego człowieka. Z grubsza zero takiej sztuczności. Coś jak Keanu Reeves.
1
@arsenallondyn0 Ma sporo udanych ról , umie dobrze grać, to trzeba przyznać:)
Ciekawe jak się zaprezentuje w tym filmie o Barbie, którego premiera ma być w tym miesiącu;)
3
@michal26 Selena i Mila to też top :) Taylor też chyba jest spoko ;)
A propos Keanu Reeves to właśnie przeczytałam, co przeżył (śmierć narzeczonej w ciąży, śmierć siostry na białaczkę, jego pierwsze dziecko urodziło się martwe)
Szkoda gościa naprawdę
1
@tomek8756 Margot top, 10/10
Tak samo Ester Exposito (ale z czasów Elite, bo po serialu chyba sława odbiła i z 10/10 mocno spadła)
0
@tomek8756 nie rozumiemjej fenomenu.ladna blondyneczka i tyle.7/10.Moim zdaniem totalnie nie ma sie czym zchwycac