- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1003 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1003 Culés
1
Skoro o Roque to i ja sobie pozwolę.
Zaznaczę na początku - nie interesują mnie statystyki, znaczy inaczej, bardzo interesują, ale na temat Roque wypowiem się z tego co widziałem i z serduszka:), nie mam tt, nie czytam znawców itd.
Pisałem wielokrotnie, on i Endrick to mega talenty. Nie bede wypowiadał się o obu, tylko o naszym.
Jak wiemy młody, do tego twardy na nogach, walczak, biegający, mający mega mega instynkt w polu karnym. Chłopaka szuka piłka… ja wiem, że to „wyświechtany slogan” ale naprawdę małolat to ma. 18 lat, ktoś powie „już był Bojan”, jednak mamy około dwie dekady później, świadomość jest inna. Jak go dobrze poprowadzą to mamy napastnika na wiele wiele lat.
Tymczasem Maroko na 1:1:)
0
@escarabajo, znowu ktoś pisze wysrywy…
„Dobra, przejrzałem kilka wpisów niżej i ani słowa poza wysrywami i wpisami o Roque.”
0
@FCB_dimiC wysrywy pominąłem i napisałem swoje zdanie o Roque:)
Tamten wpis dotyczył czego innego.
Nie napisałem „wysrywy” o wpisach innych niż o Roque i albo nie zrozumiałeś albo ja nie wiem o co Ci chodzi.
0
@FCB_dimiC Dziwi cię że La Bambe interesuje temat nowego piłkarza?
0
@Emhyr nie dziwi. Tak jak napisałem wyżej - nie nazwałem wysrywami wpisów o Roque. Co jest z wami?:)
0
@Emhyr, dziwi mnie to, że ktoś nazywa wpisy innych użytkowników o nowym piłkarzu „wysrywami”
Jednak może źle kolegę zrozumiałem i jeśli to ja coś źle ogarnalem to przepraszam i już się zamykam ;)
0
@FCB_dimiC Ale przecież on nic takiego nie napisał xD
0
@FCB_dimiC polecam czytanie ze zrozumieniem bo ewidentnie masz problem.
Edytowałeś:)
Tak, źle zrozumiałeś:) jeszcze raz przeczytaj:)
1
@escarabajo, @Emhyr, dlatego przeprosiłem, źle zrozumiałem :)
0
@FCB_dimiC proszę < przybija żółwika > :)