- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 838 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 838 Culés
1
Sytuacja poważna, a idioci w komentarzach prześcigają się, ile to ich rydwan by nie pojechał, bo autor nagrania nie chciał cisnąć 200 km/h w pościgu xD
1
@AFA90, gonić kogoś i samemu doprowadzić do wypadku, właśnie o to w życiu chodzi
0
@FCB_dimiC Poblokowałem te wszystkie kanały w piz... bo ciśnienie mi się podnosi jak widzę niektóre sytuacje, a tym bardziej komentarze tych idiotów, a mimo to i tak czasami jakiś filmik mi się wyświetla
0
@AFA90, a dlaczego ciśnienie Ci się podnosi jak widzisz niektóre sytuacje?
1
@FCB_dimiC niepotrzebna agresja drogowa, prowokowanie różnych niebezpiecznych sytuacji. Po prostu niektórzy za swoją jazdę, to powinni dostawać stryczek
1
@AFA90, a to zgadzam się, ale sam wiele razy te filmy traktowałem jako naukę na przyszłość, a nie powód do nerwów ;)
Wielu kierowców na naszych drogach już dawno nie powinno mieć prawa jazdy, ciężko się nie zgodzić
2
@FCB_dimiC Naukę też, ale od długiego czasu modne stało się robienie z ofiary sprawcę. Ostatnio oglądałem filmik jak właśnie na autostradzie albo ekspresowej, autor nagrania zjechał na lewy pas żeby wyprzedzać, a przed nim było audi, które chciało wymierzać sprawiedliwość jakiejś renówce przed nim. Zaczęli się nawzajem wyhamowywać, autor nagrania nadal był na lewym pasie i zachowywał bezpieczną odległość od tych przygłupów i jak tamci zjechali na prawy pas, to dopiero sprawnie ich wyprzedził. W komentarzach obwinianie nagrywającego za uporczywą jazdę lewym pasem xD. Jestem za systemem karania kierowców, który jest w Szwajcarii i dodatkowo ogromne mandaty, a przede wszystkim - nieuchronność kary