- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1317 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1317 Culés
9
Mentzenem podejrzewam że nic wielkiego nie wniesie do La Rambly poza tym że odpala fanatyków Tuska .Ale do polityki może dużo wnieść bo PiS i PO będą na kolanach prosić o koalicję Konfederacje żeby przepchnąć jakąkolwiek ustawę.
3
@martin43 tak będzie, Mentzen musi tylko zebrać wszystkie 7 horkruksów Tuska i spalić je w ogniu Góry Przeznaczenia.
2
@martin43 @wpwelement to już spam i prowokacje, zróbcie coś z typem
0
@martin43 Piszesz bzdury - kluczem jest to, że odpala fanatyków zdrowego rozsądku, którzy przerabiali już podobnych populistów.
Naiwniacy i wyborcy z rozumem z tik-toka mogą się nabierać na nowych Lepperów, którzy nie byli u władzy i nie są z systemu i nie pragną koryta, ale jak ktoś obserwuje scenę polityczną od 1989 roku, wie o czym mowa i nie da się nabrać.
0
@TheNekro94 Nie osłabiaj sobą tego portalu
2
@Comentateiro Bzdury to Ty często piszesz,ale to Mentzenem najprawdopodobniej będzie musiał je poprzeć żeby przeszły .
0
@Comentateiro i tym sposobem cały czas mamy w polsce co mamy :D
0
@Tom0VeB Nieprawda. To co mamy w Polsce po 2015 roku wcześniej nie istniało.
Był klarowny kurs propeuropejski, była normalna telewizja publiczna, było przestrzeganie prawa z drobnymi wyjątkami, afery były bardzo rzadkie, finanse były stabilne, NBP spełniał swoją rolę, nie było rozdawnictwa a takie słowo jak nepotyzm pojawiało się sporadycznie.
Dziś patologia wręcz szaleje w życiu publicznym, Polska jest krajem pseudodemokratycznym, a priorytetem jest nachapanie się kasy i ustawienie rodzin pisowskich złodziei. Tak polska polityka nigdy nie wyglądała.