- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1238 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1238 Culés
7
Tak jest. @mekston
1
@Encore Do końca swoich dni,będę wspominał swoją genialną predykcję przedmeczową że Novak wygra tutaj 3-0 XD
2
@FcPortoFan1999 No ja od początku mówilem i mowie ze Carlitos moze pokonac kazdego na kazdej nawierzchni
0
@Encore Ja byłem najwyraźniej po prostu niedowiarkiem od samego startu kortów trawiastych.
1
@Encore Carlitos? TOP
Ciekawa walka o numer 1 na liście będzie między nim, a Serbem. Nole nic nie broni w turniejach w USA i Kanadzie, a Carlitos ma 2000 pkt za US Open, 1/4 w Cincy - więc po US Open ciężko będzie Carlitosowi o utrzymanie liderowania, (szczególnie, że pewnie w tym roku już nie zagra do turniejów w USA - rok temu finał w Hamburgu, więc tutaj zaraz straci 300 pkt)
Natomiast potem w części halowej to albo grał słabiej, albo w ogóle (kontuzje), więc tutaj on może coś zyskać, a Serb broni choćby wygranych finalsów, wygranych innych turniejów czy finału ATP w Paryżu.
0
@mekston Wszyscy już czekają na rewanż we wrześniu między Carlitosem a Novakiem,a moje pytanie jest takie...czy przez 2 miesiące pojawi się ktoś taki jak Miedwiediew 2019 i pokrzyżuje plany takiego finału?
0
@FcPortoFan1999 Danił w WS bardzo obnizył loty.
Ciekawe czy to samo dopadło go co Thiema.
0
@FcPortoFan1999 na US Open jest parę nazwisk z którymi trzeba się liczyć - więc jasne, że ktoś może złapać formę. Med na US Open i na hardzie grać potrafi, ale zobaczymy. Jest też Sinner który stoczył niebywały pojedynek z Carlitosem w Nowym Jorku rok temu.
1
@Sysia11 choć akurat na Wimbledonie zaliczył swój najlepszy występ na tym szlemie - wcześniej nigdy nie był w Londynie nawet w 1/4. Wygrał Masters w Miami w tym roku i w Rzymie, więc grać potrafi i można powiedzieć, że US Open to jego najlepszy szlem. (od 2019 r. min w 4 rundzie, a ostatnio przegrał, ale też z nie byle kim - tylko Kyrgiosem co był w swoim peaku formy)
1
@Sysia11 Tylko że Danił nie miał żadnej kontuzji,a zwyczajnie po przegranym finale AO 2022 z Nadalem się wypalił,w tym roku sukcesywnie zaczął się odbudowywać.Thiem,miał te kontuzje nadgarstków które skutecznie wyeliminowały jego pewność siebie jaką miał w 2020 roku. @mekston Dla mnie takim numerem 3 może być Jannik Sinner.
0
@FcPortoFan1999 Sinner może zrobić Djokovica (czyli późniejszy start).
1
@Sysia11 Sinner,musiałby zrobić szybką analizę swoich błędów do potencjalnego rewanżu z Novakiem,tak jak zrobił Carlitos i zdecydowanie nie grać aż tak pasywnie jak w tym półfinale.
1
@FcPortoFan1999 Sinner też miał swoje szanse z Novakiem,ale on jeszcze musicnad mentalne popracować i uwierzyć w siebie bo potencjał podobny do Carlitosa ma.
0
@Sysia11 Ja nie wątpię w Sinnera,bo trenera ma bardzo dobrego i w zasadzie to tylko kwestia czasu,finał wielkiego szlema pomiędzy Carlitosem a Sinnerem.