- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1037 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1037 Culés
2
Ciekawe jak skończy się z tym Mapetem. Pewnie pogniewa się trochę z szejkiem i zaraz podpiszą nowy kontrakt.
W świetle ostatnich informacji, że Perez też musiał kreatywnie prowadzić księgi, po wydaniu 100 mln na Bellinghama, rzekomych 50 mln na Gullera, to nie chce mi się wierzyć, że są w stanie wyskrobać teraz kasę na Żółwia i jego kontrakt. Jeżeli jednak im się to uda, to Tebas powinien wisieć za jaja na bramie Camp Nou.
2
@Kozinho. Wcześniej było powiedziane że Real ma wolne jeszcze grubo ponad 100 baniek. Był artykuł o tym. Mbappe nie jedzie na obóz przygotowawczy, znaczy to że ostatni mecz dla psg już rozegrał. Obóz przygotowawczy to jest zbyt ważna rzecz żeby sobie ot tak go opuszczać czy coś. Nie po to pozbyli się np Hazarda, nie po to odszedł Benzema by teraz nie móc ściągnąć jeszcze jednego piłkarza.
3
@Kozinho. Real jest w fantastycznej sytuacji. Poczekają do 1 września i zaoferują 100 mln.
0
@Lisek to nie jest nikomu na rękę. Im szybciej się to wszystko zakończy tym lepiej. Lepiej będzie jak Mbappe dołączy do drużyny teraz gdy ona jest w Stanach a nie już po pierwszej kolejce ligi
0
@Lisek Z tego co widzę, to Real raczej nie będzie nic oferował, tylko czeka na telefon od PSG z propozycją.
1
@VegetaPolska na rękę jest Barcelonie, bo straci kluczowy okres przygotowawczy :)
0
@Lisek o ile ktoś z PL nie wejdzie cały na biało.
0
@VegetaPolska ma wolne 100 baniek, a w księgach wałek na 120 :P
1
@Kozinho. Ehhh wałek bo jakiś placek z Anglii nie wie gdzie one są. Nie musi wiedzieć. Sam w tym artykule przyznał że wszystko jest legalne. Mimo to zrobił klubowi koło dupy. Dla mnie za coś takiego powinno się go udupic no ale nie mam na to wpływu. A co do klubów z Anglii to nie ma szans. Sam Guardiola powiedział że każdy wie gdzie Mbappe chce odejść. No chyba że to był fejur. Najważniejsze źródła we Francji mówią że tylko Real Madryt się liczy np Tanzi
1
@VegetaPolska Ta a jak koło dupy robili przez kilka miesięcy wasi dziennikarze z wymyśloną sprawą z Negreirą to siedziałeś cicho
0
@VegetaPolska to rozwiązujemy Real za robienie koło dupy Barcelonie w sprawie Negreiry? Madrycioki to żyją w innym świecie. Mbappe też tak bardzo chce do tego Realu, że rok temu (czy tam dwa, nie pamietam) pokazał kopyto i podpisał nowy kontrakt.