- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1131 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1131 Culés
2
Dembele.. zła wiadomość dla Barcelony. Wczoraj to był jedyny piłkarz w ofensywie który robił coś z niczego. Powiedzcie mi kogo za niego sprowadzicie? To jest gamechanger
1
@VegetaPolska Mbappe.
0
@VegetaPolska Bernardo Silva XDDD
4
@VegetaPolska wczorajszym gamechangerem był Fermin Lopez
1
@BulaKG to nie jest skrzydłowy xdd plus zbliża się do 30. Ma bardzo dobry drybling ale nie jest sprinterem. Źle na tym Barcelona według mnie wyjdzie. Nie będzie nikogo kto może pociągnąć grę.
0
@Explode fascynujące jest to że ludzie będą na niego teraz zrzucać odpowiedzialność po udanym sparingu.
0
@VegetaPolska Przecież i tak skończymy z dźwignią aby zarejestrować nowych, nawet jak dostaniemy 25 melonów za Dembele. Chociaż Bernardo i Kimmich pewnie dalej mokrym snem niektórych
1
@VegetaPolska Gdzie był ten gamechanger przeciwko Romie, Liverpoolowi, Bayernowi, PSG, United? Albo był kontuzjowany albo był totalnie beznadziejny. Nie ma sensu co okienko robić cyrku wokół niego i jego agenta. Po dobrej wiośnie jedynie Xavi go chciał w swojej drużynie.
1
@VegetaPolska tak sie znasz na piłce jak na kobietach
1
@VegetaPolska jaką odpowiedzialność? chłop wlazł i was zaorał, ten mecz go tylko wzmocnił psychicznie :P
1
@Explode ta, a jeszcze może być tak że Xavi go nie będzie często wystawiał. Różnie może być. Zaorał w sparingu a nie w finale ligi mistrzów. Niektórzy z was idą tak w skrajności... Po meczu z Arsenalem wszystko co najgorsze a po meczu z Realem wszystko co najlepsze. Zero balansu
0
@VegetaPolska to samo można powiedzieć o waszym Bellighamie czy Guliwerze z Turcji. Ancelotti tez może ich nie wystawiać.
Dziwne trochę że jednak wasi walczyli jakby to był mecz w finalem LM, żółte kartki i ostre faule z waszej strony jednak to potwierdzają.
Po meczu z Arsenalem nic nie pisałem więc coś ci się pomyliło :D
0
@Explode Bellingham to gwiazda reprezentacji Anglii a nie no name jak Fermin. Z czym do ludzi, nieadekwatne porównanie. A Guler to sobie poczeka na debiut. Druga sprawa, tak walczyli bo gra się po to by wygrywać, ale w sparingach nie to jest najważniejsze a co niektórzy tu już sobie jakieś trofea dopisują.
0
@VegetaPolska nikogo. Mamy Ferrana i Raphinie na prawa stronę. Będzie zdrowiej z nimi, Ferran w końcu na naturalnej pozycji.
Wyjdzie nam na zdrowie zerwanie z tą szopką