- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1333 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1333 Culés
4
https://x.com/NZGoebbelsa/status/1687349823505141760
Żadne Korwiny, czy Braun. Sikorski to najwiekszy pożyteczny idiota sprzyjający ruskiej propagandzie u nas w kraju. :P Gość jest niepodrabialny.
3
@Ojciec5tkidzieci Turcy by się nie bawili, moment by zestrzelili. U nas strach przed wszystkim i wszystkimi.
0
@Ojciec5tkidzieci Bzdura. Sikorski jest wybitnym idiotą, który nie zastanawia się zanim coś strzeli ale to nie znaczy że podejmuje działania, które byłyby korzystne dla ruskich. O ludziach z konfy tego powiedzieć niestety nie można...
1
@Azi No tak, gadanie, że PiS bedzie chciał rozebrać Ukraine wcale nie jest korzystne dla ruskich. :P
0
@Ojciec5tkidzieci a nie zastanawia Cię już fakt, że Twoi ulubieńcy muszą szukać pocieszenia w tym że jakiś kretyn bez stanowiska kompromituje się mniej czy bardziej od nich? Gratuluje wyboru politycznego :D
0
@Azi A o czym Ty teraz piszesz? Wskażesz mi moich ulubieńców politycznych, czy po prostu uznałeś, że skoro krytykuje ministra w rzadzie Donalda Tuska to jestem za PiS lub Konfederacja? Jeśli tak, to współczuje...
0
@Ojciec5tkidzieci a może po prostu kojarzę Twoje wypowiedzi z innych dyskusji gdzie zaciekle broniłeś konfy :D
0
@Azi To słabo kojarzysz widocznie. ;)
0
@Ojciec5tkidzieci wstyd Ci się przyznać do własnych poglądów? Ale historii swoich włosów nie zmienisz :D
0
@Azi Gdybym był wyborcą Konfederacji, to nie miałbym sie problemu do tego przyznać. Przyznaje, że skłaniam sie na oddanie głos na tę partie, bo:
1. uwazam, ze Konfa jest partia potrzebna w sejmie, ale nie powinna rzadzić imo.
2. chce w ten sposob ich nagrodzić za walke z absurdami covidowymi w czasie pandemii.
3. I tak nie widze konkretnej opcji, na ktora moge zagłosować
Jednak nie odpowiada mi czesc ich postulatow (ogolnie światopoglad, bo jestem bardziej liberalny pod tym kątem). Były tematy, gdzie mogłem ich bronić, jeśli ataki były zupełnie z czapy, a takie czesto sie tu trafiały ze strony platformiorzy. :P Ale nie nazwałbym tego zaciekłym bronieniem tej partii, a co za tym idzie, nie nazwałbym ich też moimi ulubieńcami politycznymi. Ty widocznie wiesz lepiej.
0
@Ojciec5tkidzieci ale zauważyłeś że pierwsza część Twojej wypowiedzi jest sprzeczna z wyjaśnieniem dlaczego będziesz na nich głosował?
Głosuj sobie chłopie na kogo tylko chcesz. Mnie tylko bawi że ludzie którzy chcą na nich głosować nie widzą tego że zwykle narracja tej partii jest bardzo zgodna z tym co chcą ruskie. Dla przykładu: obostrzenia przeciwcovidowe o których sam wspomniałeś. Ich działania w żaden sposób nie były nastawione na to żeby coś zmienić a jedynie na to żeby powodować kłótnie w kraju. Co jest idealnie zgodne ze sposobem działania ruskich służb od zawsze wspierających skrajności tak żeby wywołać jak największe kłótnie w krajach które inwigilują.