- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
16
Yamal zakręcił raz, wykonał celne podanie którego Fati się spodziewał i padła bramka.
To jest jednak inna klasa piłkarza niż Dembele a takich głównych różnic to cechuje go posiadanie mózgu.
Dembuś by jeszcze 3 razy wszedł w drybling a potem wybiegł za mapę.
Czasem to działało bo nikt nie wiedział co zrobi Dembele, z Dembele włącznie, ale częściej to był chaos i burdel a Yamal na tyle na ile pokazał to złoto i oby nie zgasł i unikał kontuzji.
0
@Tasde różnica jest taka i tak że to Dembele potrafił być najlepszym asystentem w lidze grając niecałe pół sezonu xd ja rozumiem ekscytację młodym ale nie można cały czas bez sensu ujmować graczowi , który miał udział przy bramce w co drugim meczu który rozegrał xD
0
@ShawnC Magia statystyk, pokazują wiele nie pokazując nic.
Najlepszy asystem w lidze, jakby to był wyczyn a my byśmy mówili o 20 asystach, ale rozmawiamy o siedmiu.
I to nie 7 asyst na 7 spotkań, 7 asyst w 4 spotkaniach.
A jak lubisz statystyki to jest inna: bezpośredni wpływ na wynik.
I co powiesz o tej statystyce, gdy z 7 asyst i 5 bramek zdobyliśmy tylko 6 punktów?
Dlatego istnieje powiedzenie, że statystyki nie grają, bo czasem nie widać w statystykach udziału zawodnika w grze a czasami statystyki zawyżają udział.
A każdy wie jak Dembele gra, jeden mecz dobry a potem miesiąc irytowania, marnowania sytuacji, tracenia piłki.
No i z tym niecałym pół sezonu to też przesadzasz. W lidze nie grał 13 kolejek z 38.
0
@Tasde jak mając udział przy bramce w co drugim meczu może zagrac jeden dobry mecz a potem miesiąc irytować ?
0
@ShawnC Jak wygrywasz 4:0 i strzelisz 1 bramkę to jaki masz bezpośredni wpływ na wynik?
Dla przykładu Raphinha ma 21 punktów a Lewandowski 15 punktów bezpośrednich.