- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1104 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1104 Culés
2
Total war Warhammer.
Już na koniec miesiąca wchodzi nowe DLC 3 lordów 2 legendarnych bohaterów nowe jednostki i patch 4.0.
Mi najbardziej podoba się smok z trailera (moim zadaniem model ludzki ma dużo fajniejszy niż Zhao Ming) chociaż Changeling może mieć ciekawą mechanikę rozgrywki.
0
@Kazragore Całkiem spoko ale ja czekam na nowe frakcję. Nie samych lordów chociaż dobre i to.
0
@Szreko Nie będzie nowej w najbliższym roku. Ostatnio były krasnoludy chaosu. I zostały zapowiedziane 3 dlc (a w zasadzie 4). To jest pierwsze potem na zimę 2023 Nurgle Imperium i bodaj Krasnoludy. I na wiosnę 2024 Slennesh ale nie wiadomo na kogo. A skoro jest zapowiedziane dlc dla 3 bogów to raczej Khorne też będzie miał swoje więc pewnie lato 2024. Dopiero potem jakiś Ind lub inni wężoludzie.
0
@Kazragore Ja właśnie na wężoludzi czekam i pewnie nie będę grał aż do się pokaże. Zagrałem już w sumie wszystkim czym chciałem i robię przerwę. Nie wiem czy się doczekam Hinterlands ale kto wie.
0
@Szreko Będą na pewno (no chyba że się CA rozleci) bo w IE nie po to są na mapie żeby zostało puste tak samo Ind. Na razie też nie gram ale zawsze jak wychodzi dlc to coś włączę.
0
@Kazragore Ja żebym włączał dla smaych LL to musiałby być na prawdę jakiś na tyle ciekawy żeby mnie zachęcić. Ten kitajec wygląda fajnie ale najpierw będę musiał zobaczyć. Changelling wygląda dobrze i ciekawe jak będzie jego kampania wyglądała bo Tzeentch to mój ulubiony chaos więc oby miał ciekawe mechaniki.