La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

2

@FcPortoFan1999 Dyskutowalismy niedawno o Lubinie i Pogoni.

Nadal myslisz ze Pogon to pewniak do top 4? Moim zdaniem Lubin przy takiej Pogoni moze to ugrac o ile beda regularni.

Pogon z taka obrona nie ma szans na mistrzostwo a i o top 4 moze byc ciezko

0

@Sulimo fajnie że oceniasz Pogoń po jednym meczu z o wiele silniejszym rywalem z silniejszej ligii...
Krajowe podwórko zweryfikuje.

0

@Bobo25 Popatrz ile goli stracili w poprzedniej kampanii

1

@Sulimo Moim zdaniem wciąż to będzie drużyna aspirująca o mistrza,odpadną z pucharów i będą mogli grać na pełnej mocy w Ekstraklasie.Pytanie jaką formę będzie miało Zagłębie z biegiem sezonu,bo Oni lubią dobrze wystartować ale z biegiem sezonu,zawsze gasną..

0

@Sulimo okej, robimy jakiś zakładzik kto na koniec sezonu będzie wyżej w tabeli, Pogoń czy Zagłębie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?