- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
3
Zobaczcie jeszcze raz momenty z finału mistrzostw świata, Messi z takich zawodników jak Gvardiol czy mordić jak zawsze robił wiatraki, a francuzów na jak wrzucił na karuzelę to aż mi ich szkoda było momentami, za tak wielki turniej złota piłka to formalność. Ten z ligi angielskiej który oglądał mundial w telewizji złotą piłkę zobaczy także tylko i wyłącznie z daleka ;)
0
@Crystal37 kurs na wygranie ZP przez Messiego to już tylko 1.2
0
@mekston To formalność.
0
@Crystal37 jestem ciekawy tej nagrody UEFA natomiast, ale tam nacisk na LM może być większy i dadzą Haalandowi, ale zobaczymy.
0
@mekston Także dałbym ją Messiemu - to nagroda dla najlepszego zawodnika a nie dla zawodnika zespołu który zdobył ligę mistrzów. Haalandowi wiele wiele brakuje by być poziomem do Messiego który już jest bliżej emerytury.
0
@Crystal37 "to nagroda dla najlepszego zawodnika a nie dla zawodnika zespołu który zdobył ligę mistrzów"
To nagroda dla najlepszego zawodnika z pod egidy UEFA, a nie Fifa w, której jest Argentyna*
0
@HighestInTheRoom Messi indywidualnie najlepszy w lidze/ pucharach/ lidze mistrzów ze wszystkich zawodników.
0
@Crystal37 xDDD
W lidze Francuskiej, która do Premier League w której Haaland był królem strzelców i pobił rekord bramek nie ma żadnego podjazdu.
W LM szybko odpadł z Bayernem xD, gdzie Norwego końcowo ją wygrał.
W Europie za zeszły sezon nikt nie ma podjazdu do Haalanda i De Bruyne, i Twoje wywyższanie L1 nic tu nie da
0
@HighestInTheRoom oj, nie denerwuj się kibicu ligi angielskiej tak bardzo, fakty i poziom gry Messiego mówią co innego
0
@Crystal37 Co mówią?
Że niby L1, 1/8 LM > Tryplet?
Widzę, że upały ci nie służą, weź lepiej napij się wody, bo chyba się odwodniłeś
1
@Crystal37 w LM jednak nie był najlepszy w zeszłym sezonie.
Miał bardzo udaną faze grupową to fakt ale jednak szybka porażka z Bayernem i przeciętne mecze (oczywiscie Paryż był też słaby) jednak nie można mowic ze był najlepszy w LM.
Sam bardzo propsuje Leo w kontekscie tego co indywidualnie robi ale trzeba podchodzic rzetelnie do oceny w tej kwestii.