- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
2
Ale Toruń dzisiaj się postawił Sparcie Wrocław.
Kompletny mecz Emila. Na szczęście zawiedli Dudek i po części Lambo.
Kowalski coś ty zrobił chłopie. Dwa razy przywozi za sobą miejscowych i ratuje remis WTS-OWI. Słaby mecz Janosia i Danego.
Chodzą plotki że Toruń jest w grze o Przyjemskiego. Jeżeli by go ściągnęli myślę że mogą za rok być poważnym przeciwnikiem dla Wrocławia i Lublina. Przyjemski być może rozważy jazdę dla Aniołów ze względu na logistykę i możliwość wchodzenia jako rezerwa zwykła.
Składam wniosek formalny o możliwość jazdy w GP dla Emila i Artioma.
0
@Criss18Barca Brakuje ich strasznie na GP, szczególnie Emila bo to co jeździ jest niesamowite :D
0
@Criss18Barca niby się postawił, ale jeżeli z tak słabym Janowskim, Bewley i Pawlickim nie potrafią wygrać to nie ma o czym gadać. Brakuje im jednego dobrego juniora i kogoś stabilniejszego niż duet Dudek-przedpelski