- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
3
Niemcy rozpoczęły II wojnę światową a dzisiaj rządzą UE i chcą nakazywać wszystkim członkom Unii jaką drogą mają podążać. Śmiechu warte.
Rosja jak zaatakowała Ukrainę to nawet Abramowicza zmusili do sprzedaży Chelsea XDDDD
Oba kraje do zaorania. Pierwsze skojarzenia na myśl o tych krajach to Hitler, Stalin i Putin. ***** ich.
3
@cris27 szkopy to nie powinny mieć żadnego prawa do głosu po tym co robili w przeszłości wielokrotnie. Nie może być tak ze kraj który wywoływał wielkie wojny, napadał na kraje nadal jest w ścisłej czołówce najważniejszych krajów świata. Chore.
0
@cris27 Jeśli masz takie pierwsze skojarzenia, ro raczej mówi to wiele o stanie Twojej psychiki, a może o tym jak postrzegasz rzeczywistość.
Jak mam takie skojarzenia: Niemcy - bogactwo i organizacja, Rosja - piękna przyroda, stacja benzynowa i niereformowalni ludzie.
0
@DaPidejpi Niemcy zamiast po 2 WŚ zostać zaorane i rozdzielone, dostały dużą pomoc. Zostały jedynie rozdzielone na RFN i NRD, ale to praktycznie nie była żadna kara.
0
@DaPidejpi Ale Niemcy są 4 państwem pod względem PKB, zatem są realnie potęgą gospodarczą, a wiele innych krajów jest od nich uzależnionych.
Chcesz zrobić wróbla z orła? To niemożliwe.
2
@Comentateiro Patrząc jednak tylko przez pryzmat moralności, to Niemcy to najbardziej obrzydliwy kraj minionego wieku. Druga wojna światowa i zło jakie nieśli ich "modernizatorzy" świata aryjskiej rasy (pomijam tu I WŚ, bo tu każdy pchał sie do tego, gdyby Niemcy wygrali tę wojnę to byśmy cisneli po Francuzach i Brytolach), kłamliwe rozprzestrzenianie historii o polskich obozach śmierci przez RFN, ogromny udział przy rozbiciu Jugosławii i doprowadzenie do krwawego konfliktu w latach 90.
Jednak to tylko oceniając moralnie. Moralność nie kreuje stosunkow miedzynarodowych, wiec możemy sie ograniczyć z tego typu przemyśleniami do tego forum. ;)
1
@Comentateiro to nie tylko moje skojarzenia, ale chyba większości. Każdy kraj jest z czegoś znany. Tak jak Włochy z pizzy i makaronu, Francja z wieży Eiffla a Holandia z tulipanów, tak Niemcy kojarzą się Hitlerem a Rosja z Putinem i Stalinem.
@DaPidejpi no dla mnie absurd. Ich w UE ani w NATO nie powinno być.
0
@cris27 Niemcy zmusili Abramowicza?