- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
5
Skończyłem Residenta 4 Remake i mogę tylko powiedzieć WOW. Dla takich gier warto jest być graczem. Capcom to kopalnia złota w tym momencie z tymi odświeżonym wersjami. Coś pięknego. Czekam teraz na 5 cześć. No i w końcu gra dla wprawionych a nie dla amatorów. Na standardzie jest serio trudno, jak ktoś nie umie walić head shotów to nie ma czego szukać bo zwariuje. Cieszę się ze w to nie grałem wcześniej. Szkoda tylko ze nie ma polskiego języka.
@clyde @Objectivo @IronSanHybrid @marcin62 @Mario96w @macio_944
0
@Janas11224 Już im się kończą te RE do remaków, bo jeszcze 5 i ewentualnie 6 i koniec.
0
@LaLigaPD Nie no, jeszcze pierwsza część czeka na Remake i RE Code Veronica. Teraz i tak będą pewnie brali się za 9 część.
@Janas11224 Ja to teraz czekam na Silent Hill 2 Remake. Mam nadzieje, że to dowiozą. Pamiętam jak za dzieciaka się grało jeszcze na Ps1.
0
@Janas11224 Tylko to pieprzone Konami nie chce nic robić ze swoimi grami.
0
@4drian0 Z tego co mi wiadomo to pierwsza część nie dostanie remake
0
@LaLigaPD Dostanie na pewno, nie zabija się kury znoszącej złote jajka. Capcom w czerwcu wysyłał niektórym graczom zapytanie jakim remake byliby zainteresowani teraz. RE i Code Veronica wydaje się najbardziej prawdopodobne.
0
@4drian0 tez czytałem ze jedynki nie chcą robić. Co do Silent Hill to tez czekam, ale myśle ze w tym roku nie wyjdzie
0
@Janas11224 Z Silent Hill to chyba celują na początek następnego roku, bo teraz cała jesień zawalona premierami. W tym roku to co najwyżej pokażą gameplay na jakiejś prezentacji Playstation.