- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1088 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1088 Culés
5
Otwieram listę obecności krytyków transferu JF do Barcy. Przyznawać się bez bicia;)
0
@jasiu20 Witam, hola.
2
@jasiu20 ja się przyznaje. Prosiłem żeby mi zamknął mordę i cieszy mnie ze to robi.
0
@jasiu20 "a... bo Laporta chciał, a w ogóle Laporta out... a felix to już się skończył...".
Masakra. Teraz już się nie przyznają ;)
0
@jasiu20 nie krytykowałem, choć balem sie tego wypożyczenia. Mam nadzieje ze w dłuższej perspektywie pokaże że nie potrzebnie.
1
@jasiu20 wiesz co mi to bardziej mordę zamyka na razie Torres bo widać jak jest zaangażowany. Pamiętam jak wchodził na boisku i widać było na jego twarzy jak bardzo mu się nie chce a teraz to całkiem inny piłkarz wybiegany i w końcu podejmujący dobre decyzje także bardzo mnie to cieszy i jestem zaskoczony.
0
@jasiu20 przyznaje miałem wątpliwości, nie obserwowałem jego gry w atletico, wiec oceniałem bardziej po reputacji i liczbach. Miejmy nadzieję, że zmieni moje zdanie, świetna pierwsza połowa w jego wykonaniu, przyjęcie przy pierwszej bramce poezja + czytanie pozycji lewego przy drugiej tak samo
0
@Pako96 może nie to, że mu się nie chcialo, ale wyglądał jakby był zagubiony albo nie wiedział jak grac
0
@aiven możliwe cóż było widać, że po prostu wyglądał dramatycznie bądźmy szczerzy ale oby było tak jak jest będzie dobrze
0
@Pako96 to prawda, a ja byłem pierwszym, który by się go pozbył, ale cieszę na taki zwrot akcji. Widać było już w presezonie inny mental u chłopa i faktycznie niech taki stan trwa. Swoją drogą nie pamiętam tak fajnego meczu w lidze Barcelony