- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1672 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1672 Culés
10
A co to za "oswiecony" umysł xD?
2
@Sulimo Kolejny Madryciok z Alzheimerem.
23
@Sulimo Kamil Gała. Nazwisko mówi wszystko.
8
@Sulimo Muniaka brat
9
@Sulimo To jakieś multi muniaka chyba
8
@Sulimo chyba baituje, oby
3
@Pedri16Future No nwm. Jest chociażby muniak więc może być więcej takich odklejeńców xd
1
@AlexDark00 no jeżeli nie baituje to chyba jest gorszy od Muniaka. Do momentu bloku śledziłem jego wpisy, potem stwierdziłem że nie ma sensu i go zablokowałem i już nie wyświetla mi się na Twitterze. Tam jest taka nienawiść, wciąż mam nadzieję że tylko jaja sobie robi.
0
@Pedri16Future Wiesz no muniak w czasach sprawy z Negreirą jakieś swoje śledztwa robił i jakieś swoje teorie tworzył xd To już jest wyższy poziom odklejenia. Tym bardziej, że gość wiedział tyle co pisamki napisały, a na tym budował swoją narrację i osądzał Barcelonę bez jakichkolwiek dowodów itd.
2
@AlexDark00 Muniak pewnie chciał rozszyfrować całą sprawę nielubianego klubu. Pokazać, że jest kimś wielkim, kimś kto rozszyfrował taki wałek na nie korzyść swojego ukochanego Realu. To jest moje subiektywne spojrzenie na tą sytuację.
0
@Pedri16Future Ma to sens, ale to i tak świadczy o tym, że ma nierówno pod sufitem.
0
@Sulimo Imię i zawód podany od razu w nazwie konta. Dobra, wiem, że mi to skasują :).
1
@AlexDark00 dlatego, powinien iść na wizytę do psychologa(jeżeli nie poszedł). Taki specjalista stwierdziłby czy wszystko jest ok, jeżeli nie to pomógłby. Raz dał taki tweet, nie pamiętam dokładnie co tam było, ale w skrócie treść była taka-razem z Vinim przeciwko całemu światu.
0
@Sulimo To wyjaśnione 3 bramki. Pozostają jeszcze dwie....