- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1137 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
25 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1137 Culés
0
Tak patrząc od boku na wybór Probierza to chyba wolę jego ze względu na doświadczenie i jednak obycie w tej piłce niż Papszuna, który zrezygnował z prowadzenia klubu w europejskich pucharach. Papszun byłaby to dobra opcja gdyby miał czas, mogłby ustawić wszystko pod siebie i wybrać nowych liderów reprezentacji. Niepokorny Probierz z wywalonym jajem i ego, bankowo będzie w stanie zdjąć presję z zawodników i po prostu wprowadzić atmosferę lepszą niz obecnie Dla mnie Probierz jako trener na eliminację/turniej jak najbardziej, taki wujaszek. Papszun by tego nie udźwignął psychicznie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że odszedł z klubu życia w tak idealnej sytuacji
1
@BulaKG jeśli nie chcesz żadnych zmian to Probierz ze swoim gównianym stylem będzie pasował idealnie.
1
@Rhaan Tu nie trzeba stylu tylko wyników na już. Myślisz że Papszun by pogroził ręką starym wygom? Ja tego nie widzę. Widzę go jako lidera reprezentacji w momencie 'nowego rozdania', a Probierz raczej na głowę sobie wejść nie da i wydaje się byc mocnym charakterem z jajem, który przy wsparciu Kuleszy, może po prostu robić za takiego dobrego surowego ojca dla naszych kopaczy, a tego nam właśnie trzeba
0
@BulaKG Selekcjoner Probierz,może dostać przynajmniej czas do marca i barażów na zbudowanie ekipy na Euro 24,bo akurat On może być dość spokojny o swój byt w tej reprezentacji.Kumpel-przełożony go tak łatwo nie zwolni jak Santosa.
2
@Rhaan teraz nie styl jest ważny a wyniki i dobre zakończenie eliminacji. Drugie miejsce jest jeszcze w zasięgu.
0
@Bobo25 @BulaKG Rzygać mi się chce od słuchania o wynikach. Zamiast zbudować drużynę na lata to u nas co roku ta sama gadka, WYNIK TU I TERAZ, a że gramy jak gówno? Co to za różnica, z drugiej strony, wynik na MŚ był ? Był, a wszyscy płacz że gówno graliśmy za Michniewicza.
Już nawet nie chce mi się pisać o jakich wynikach piszecie. Papszun w czasie 5 lat prowadzenia Rakowa wygrał więcej niż Probierz w całej swojej karierze ale to Probierz ma według was zrobić wynik tu i teraz... To jest facet który nie potrafił zbudować solidnej drużyny będąc trenerem, dyrektorem sportowym i vice dyrektorem klubu, mając świetne warunki i duży budżet.