- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
28 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
7
A ja tam się cieszę, że już dawno przestałem oglądać reprezentacje i jej kibicować. Wyjątkiem są tylko jakieś większe imprezy i wtedy mecze oglądam, ale to bardziej dlatego, że można się spotkać w fajnym towarzystwie i wypić piwko, a mecz wtedy to taki dodatek.
3
@AdiKingu96 nie no, super sprawa. Możesz być z siebie dumny.
5
@AdiKingu96 Ambasada Republiki Argentyńskiej na La Rambli stoi przed Tobą otworem :]
2
@AdiKingu96 Dlaczego przestałeś kibicować?
1
@joloskyy A co to, jest jakiś obowiązek kibicowski? Wielu użytkowników tutaj śmieje się z siatkówki, więc zakładam że nie oglądają ani nie kibicują oni naszym mistrzom Europy, a futbolistom już wszyscy muszą kibicować? Ja również oglądam tylko niektóre mecze bez żadnych większych emocji bo niczego się od nich nie spodziewam. Jesteśmy marni w ten sport i to się nie zmieni.
2
@TheNekro94 No ale on jak wynika z tekstu kibicował i przestał. Dlaczego? Przez słabe wyniki? Czy to nie jest przypadkiem definicja kibica sukcesu?
0
@TheNekro94 nie obowiązek, ale bycie sezonowcem jest po prostu obrzydliwe.
Nikt nie musi kibicować siatkarzom ani piłkarzom, ale jeśli ktoś by mi powiedział, że np. nie kibicuje już piłkarzom ręcznym bo są słabi to bym go wyśmiał i miał bardzo wyrobione zdanie na temat tego, jak pisze @Androchem, kibica sukcesu.
0
@Androchem @joloskyy W sumie nie napisał dlaczego. Może dlatego, że z tego wyrósł (jako dziecko również bardziej fascynowałem się futbolem niż obecnie). Ale to już sam zainteresowany musi odpowiedzieć.