- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
14
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
7
W Niemczech wprowadzono ZAKAZ mierzenia dzieciom czasu w zawodach biegowych oraz odległości w rzutach i skokach, żeby te, które mają gorsze wyniki... nie były smutne.
Niezwykle szkodliwa paranoja, który brzmi jak fake, ale niestety jest prawdą. Wszystko zaczęło się od jednej z matek:
"Mój syn wrócił ze spartakiady zapłakany, bo dostał jedynie dyplom za udział, a nie za osiągnięcia sportowe. Rozważam petycję, żeby zakończyć mierzenie czasu i odległości w zawodach dla dzieci. To nie żart"
Brak umiejętności wychowawczych oraz zdolności prawidłowej rozmowy z dzieckiem zostały zepchnięte na drugi plan. Wprowadzono de facto zakaz rywalizacji, jak drogę na skróty, aby dzieciom nie było przykro.
Nie trzeba mieć wyjątkowej wyobraźni, żeby wiedzieć, że dziecko prędzej czy później spotka się w swoim życiu z koniecznością rywalizacji, a kompletnie do tego nieprzygotowane będzie skazane na porażkę. Co więcej, konsekwencje dla zdrowia psychicznego będą o wiele większe, niż "dziecięcy smutek i rozczarowanie". Nie wspominając o stratach dla państwa spowodowanych błędami w rozwoju sportowym w kluczowym dla człowieka okresie.
Minusów można wymienić wiele, a plusów? Niezwykły absurd..
1
@Criss18Barca Masakra.. Oby u nas nigdy na nic takiego nie wpadli.
1
@Criss18Barca ciekawe. Jakies zrodlo? Nie moge nigdzie znalezc.
Edit. Znalazlem po skopiowaniu tego tekstu, ale doslownie 2 strony tylko o tym pisza. Fejk?
0
@Criss18Barca szczerze ja rozumiem idee. Bo znam ludzi w tym ja, że przez wf mam złe skojarzenia z aktywnością fizyczną. Tym bardziej, że te mierzenie czasów to w sumie nic nie zmieniało. A rywalizacji jest dość na codzień, nawet bym powiedział, że jest jej za dużo od małego. Już nawet współcześnie ludzie nie potrafią myśleć poza schemat rywalizacji.