- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
14
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
2
W sumie jak widzę facjatę tuska jako rządzącego to ja wole oddać głos na Pisiory :)
17
@AdiKingu96 a widzisz ja mam odwrotnie. Jak widze te zakłamane pisowskie mordy to wole swój głos oddać na PO. ;)
7
@AdiKingu96 @fart moze latwiej byloby zaglosowac na kogos innego? XD
Makabra. W tym kraju nic sie nie zmieni.
@michal26 wlasnie o tym pisalem xd
7
@AdiKingu96 I cyk: https://zapodaj.net/plik-SnkMznYVOi
3
@jacobFCB no długo nie trzeba było czekać xD
0
@jacobFCB Nie ma trzeciego wyboru,są tylko dwa :)
3
@FcPortoFan1999 jest nawet wiecej wyborow. :)
A mysleniem ze sa tylko dwa nic sie nie zmieni.
0
@jacobFCB Skoro Joe Biden,ma sobie 80 lat i rządzi Ameryką,to Jarosław K. i Donald T. jeszcze przez 10-15 lat będą się "zwalczali"
0
@FcPortoFan1999 Akurat Jarosław nie wiem czy dożyje następnych wyborów (parlamentarnych)
7
@FcPortoFan1999 sęk w tym, ze oni wcale siebie nie zwalczaja.
Im te gierki sa doskonale na reke.
A Joe Biden... to chyba najbardziej przykry obraz demokracji akurat.
Nie wiem czy wizerunkowo USA w swojej bogatej historii mialy tak zenujacego prezydenta.
0
@Kgorecki2500 Dożyje,nikt przy Żoliborzu nie pozwoli na przedwczesne odejście swojego Wodza.Bez niego,to jak w KO byłaby jedna wielka próżnia która jest nie do wypełnienia.PiS bez Jarosława byłby jak Sanacja po śmierci Józefa Piłsudskiego. @jacobFCB Oficjalnie się zwalczają,to co za kulisami...to że posłowie sobie popijają wódeczkę u pewnego dziennikarza to najlepiej jakby do mediów nigdy się nie przedostało :)
0
@FcPortoFan1999 Zrobią z niego cyborga XD
0
@Kgorecki2500 Mają inne wyjście? PiS bez Jarosława...aż strach pomyśleć co z tą partią by się działo.
1
@jacobFCB Donald Trump
0
@kynio302 Trump swoją żenada nie sięga Bidenowi do pięt.
0
@kynio302 Trump był wizerunkowo gorszy od Trumpa?
Nie chodzi mi o zgadzanie się z jego poglądami, tylko wizerunek.
Przecież Biden powinien trafić do sanatorium a nie do Białego Domu.