- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1151 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1151 Culés
0
RiP to the best FPS game ever.
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/2119562909125317383/1DA4ABB64413E260DA722183211D52C704644226/
0
@Rewolucja123 CS 1.6 nadal działa, żadne RIP
2
@Rewolucja123 1.6 czy Source to były FPSy, GO to popłuczyny do zarabiania pieniędzy
1
@Tasde Dla 20 latków i młodszych istnieje tylko csgo bo nawet nie znają 1.6, nie znają życia :P Jeżeli ktoś grał w csa 1.6 parę lat i mówi, że csgo jest lepsze to ma coś nie tak pod sufitem :D
1
@Rewolucja123 nie wiem, nigdy nie grałem w GO za to 1.6 tłuczone było za gnoja non stop, chyba wyrosłem z gierek xd
0
@Rewolucja123 Ale w bf4 jeszcze grają ludzie :p
0
@kuz Ciekawe na ile to kwestia sentymentu, a na ile faktycznie CS 1.6 był lepszą grą. Sam zaczynałem od 1.6 właśnie i mam ogromny sentyment do tej gry. Szczególnie do mapy De_Dust2, którą znam co do piksela :D
1
@KamQiX Grywalność była w cs1.6, nie żadne skiny, grafika, tylko klimat i grywalność. Liczył się czysty skill na poziomie jakimś tam profesjonalnym i pólprofesjonalnym.
0
@kuz W sumie tak. CS 1.6 faktycznie wygrywał prostotą i miał swój niepowtarzalny klimat.
1
@kuz A teraz się nie liczy? Dalej liczy się skill, ale poszło to do przodu i trzeba jeszcze mieć mózg do grania taktycznego xD
0
@takisobiektos Jak nie grałeś w 1.6 to nie ma co dyskutować, CSGO jest łatwiejszy. Oglądam turnieje od 2005 roku, w 1.6 było kilka topowych ekip a reszta daleko z tyłu, z wyjściem CSGO z czasem pojawiła się masa drużyn na podobnym poziomie.
0
@kuz Bo GO przyciągało więcej ludzi, więcej turniejów, opcji itd. Świat poszedł też do przodu, kiedyś ludzie grali tylko w kafejkach, a teraz? Postęp świata też ma na to wpływ. Co raz więcej osób zaczynało mieć kompa w domu itd.