- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
0
W domu ogarnięte, dokończyć serial i zaczynamy nowa przygodę tym razem już bez ograniczonego dostępu w FC 24.
Na dzień dobry sprawdzimy co tam wydłubali w karierze menadżera.
0
@Nazio_87 ja w menadżerze nie mogę się zdecydować kogo wybrać. Real, Marsylia, Milan, Parma, Palermo, Manchester United, Blackburn czy Nottingham to kluby które pewnie przejmę w przyszłości ale nie wiem czy teraz. Mam sentyment do tych klubów i przyjemnie się karierę nimi robi. No ale nie wiem, nie mogę się zdecydować. Też kimś z Ekstraklasy mógłbym zrobić no ale nie wiem. Może zrobię własny klub i zacznę go w Anglii. League two to za niski poziom, wystartuje w league one
0
@VegetaPolska weź OM. Może też spróbuję
0
@Nazio_87 Jak coś to przy zwalnianiu trenerów/asystentów zacina calkowicie gre i musisz wyjść tracąc wszystkie postępy. Na Xboxa Series X.
Ostrzegam, bo szkoda byloby stracić postępy :D
P.S. w karierze managera mecze symulujesz czy grasz sam? Bo niby samemu fajnie, ale wtedy na starcie mozna wygrać wszystko najsłabszą drużyną :D
0
@LukaszFan nie dali żadnego patcha day one?
0
@Nazio_87 no na pewno wezmę Marsylię ale nie wiem czy teraz. Kusi mnie by zobaczyć własny klub na chwilę obecną
0
@Nazio_87 myślałem że można sponsorów brać do własnego klubu na koszulki. Albo mi się to śniło albo nie wiem, schize miałem. Finalnie chyba nie można, a przynajmniej nie widzę takiej zakładki. Odechciało mi się grać. Nie wiem totalnie kim zagrać. Wziąłem Valencie, ale to nie to. Wziąłem Real, ale za wcześnie na niego. Może tą Marsylię wezmę. Nie wiem karwa kawka
0
@VegetaPolska
Weź tego beniaminka z Anglii