- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
3
Będzie ciekawie w poniedziałek
0
@krol211 Premier Mateusz będzie się tłumaczył na debacie.
0
@krol211 może po drodze będzie miał jakiś wypadek, BMW pędzące 250 km/h w niego trafi czy coś. Nadzieja umiera ostatnia :v
14
@FcPortoFan1999 Tusk będzie mógł w niego łatwo strzelać że był jego doradzcą i popierał podwyższenie wieku emerytalnego
0
@krol211 Bogusław Grabowski – polski ekonomista, menedżer, były wicewojewoda łódzki i członek Rady Polityki Pieniężnej I kadencji mówił, że pinokio popierał Tuska w tym, co teraz mu wypomina, czyli wiek emerytalny, gdy ten był jego doradcą czy kimś tam. Piękne to może być starcie:)
1
@krol211 obecnie numer 2 i numer 3 na scenie politycznej, będzie ciekawie
3
@krol211 dwóch kłamczuszków będzie się pocić przed światłami kamer, a tchórz będzie siedział w jakieś zabitej dechami wsi.
Ot cala nasza polityka...
0
@Bobo25 w Przysusze! "miasto w Polsce, w województwie mazowieckim, siedziba powiatu przysuskiego i gminy miejsko-wiejskiej Przysucha. Miasto położone na krańcu Wzniesień Południowomazowieckich, w pobliżu rzeki Radomki. Historycznie leży w Małopolsce. Według danych z 31 marca 2011 roku, miasto miało 6304 mieszkańców."
0
@escarabajo pytanie jak ta debata będzie wyglądać bo TVP zrobi wszystko że utrudnić wypowiedzi opozycji
0
@escarabajo no przecież tak napisałem.
0
@krol211 u nos u pinokia będzie rósł.Ze studia nie wyjdzie;)ale mieszać w to Clinta on by się pod ziemię zapad ze wstydu;)
1
@krol211 Tusk da sobie radę.
@Bobo25 to potężne miasto:)
0
@krol211 Dokładnie tak,a Mateusz będzie odwracał wzrok...