- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1114 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1114 Culés
3
https://x.com/DominikSerwacki/status/1712061093281955928
No nie powiem zaczynam sie nad konfa zastanawiac. Może jednak było by ciekawie ? Jakies zniżki na onlyfans?
Jednak PIS tez walczy na listach
6
@tbas konserwatywny odłam onlyfansa XD
4
@tbas Przekonali.
1
@tbas A ty byś jej nie wziął? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@tbas wciąż poziom wyżej niż aktywiszcze. Tego nikt nie jest w stanie przebić
2
@tbas to jest to o czym ostatnio pisaliśmy. Ona nie ma nic więcej do zaoferowania. To jest tak od kibicowania Ruskim
0
@tbas Co ma jakaś sesja w ckm do onlyfansa? Jest/była modelką to pokazuje swoje ciało, a poglądy może mieć swoje jak każdy człowiek
4
@TR3YWAY no przeciez nie neguje. Głosuj, skoro uważasz że wartościowy polityk i dobrze bedzie rządzić krajem. Twoja decyzja mistrzu
1
@tbas To niezla Grazyna.
0
@tbas W Krakowie nie głosuję, to nie mogę na nią głosować.
0
@tbas Nie dla Grażyny.
0
@tbas Zdecydujcie się wreszcie czy konfederacja nie szanuje kobiet i chce je w domu zamknąć czy jednak wystawia je na listach mimo ze maja takie zdjęcia na swoim instagramie? Rozumiem ze ostatni tydzień i chwytacie się już czego tylko możecie
0
@against_modern_football nawet nie wiesz jak bardzo Ch. Mnie obchodzi twój. Wrzucam z ciekawości nie dla zasięgów.
0
@tbas A Grodzka był wartościowy? Albo Jahira czy inny Terlecki? Palikot był super wartością dodaną do polityki.
Są na listach tacy żeby przyciągnąć ludzi (a mężczyźni lubią ładne kobiety) i tyle. Rządzić i tak rządzi góra partyjna. W sejmie jest teraz pewnie z 220 pisowców a ilu się zna albo chociaż "widziało na oczy"?
0
@Kazragore no to głosuj. Ja na nich nie głosuje
0
@RafiVeB Cuckserwatyzm.
0
@tbas Maryla Rodowicz?
0
@tbas no spoko, mnie ogólnie bawi że jakiś spermiage sie podniecił bo z losty konfederacji startuje modelka ktora sesje w ckm miala.