- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
10
Będąc na niedzielnym meczu Legii z Rakowem, przed meczem spotkałem stojącego w grupce 3 osób dziennikarza Polsatu (o dziwo nie był na loży, tylko normalnie na trybunie wschodniej) Bogdana Rymanowskiego. W pierwszej chwili myślałem, że się pomyliłem, ale przypatrzyłem się dokładniej i to był on. Podszedłem się przywitać jak ''kibic po szalu'', porozmawialiśmy 2/3 minuty o nadchodzącym meczu, i naprawdę rozmawiając z nim czuć, że jest to dziennikarz z krwi i kości. Te wszystkie Kraśki czy Rachonie, nie mają do niego podejścia pod względem kultury wypowiedzi czy elokwencji. Naprawdę, fajny gość.
4
@HighestInTheRoom Bogdan Rymanowski,stara się być najbardziej obiektywny ze wszystkich dziennikarzy w Polsce.Konrad Piasecki to kolejny taki dziennikarz.
11
@HighestInTheRoom Rachoń to nie jest żaden dziennikarz. Nie obrażajmy prawdziwych dziennikarzy zestawiając z nimi tego partyjnego aparatczyka.
4
@HighestInTheRoom Rymanowski wydaje się bardzo sympatycznym człowiekiem. Fajnie to "śniadanie" też prowadzi
0
@HighestInTheRoom Ogólnie in plus, ale na Konfe i 3D jest cięty i czasem mało obiektywny.
2
@HighestInTheRoom Już to pisałem kilka dni temu.Jego wywiady są dla ludzi,a nie dla niego.Można mieć jakieś sympatie polityczne,ale ich nie pokazywać w czasie wywiadów czy programów typu "Śniadanie Rymanowskiego"On daje się wypowiedzieć każdemu.Nie kłóci się,nie zadaje pytań z tezą, daje odpowiedzieć,nie wchodzi w słowo.Na dzieñ dzisiejszy najlepszy polski dziennikarz.
2
@Kgorecki2500 No na mnie zrobił bardzo dobre pierwsze wrażenie, zagadaliśmy z 3 min, ale naprawdę przyjemny gościu. Inny by olał, a ten na luzie pogadał, zbił piątkę, jakbyśmy się znali :D
0
@HighestInTheRoom Byłeś na Żylecie czy w sektorze rodzinnym?
1
@FcPortoFan1999 Ani na tej, ani na tej.
Na trybunie wschodniej, na tzw ''trybunie Deyny'', tam mam karnet, i na każdym meczu tam jestem
0
@HighestInTheRoom Na Legię w tym sezonie jest ogólny hype.Ciężko znaleźć mecz gdzie jest poniżej 20K widzów na stadionie.
0
@FcPortoFan1999 Już w zeszłym sezonie był, gdzieś od domowego meczu z Radomiakiem, a punkt kulminacyjny był w momencie kiedy faktycznie podłączyliśmy się do walki o mistrzostwo a ludzie uwierzyli, że jest jeszcze szansa (wygrana z Rakowem przy Ł3 3:1)
1
@HighestInTheRoom Od mniej więcej tego meczu na Legii regularnie jest najwyższa frekwencja w lidze.Lech Poznań miał swój prime frekwencji w sezonie 2021/2022 w trakcie stulecia.