- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1131 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1131 Culés
5
Korzystając, że nie zaczęła się jeszcze cisza wyborcza podsumowanie kampanii wyborczej. Od najlepszej do najgorszej:
1. Lewica (Były raczej dużo konwencje programowe, jej kandydaci spotykali się chyba z wyborcami i ogólnie raczej
2. Trzecia Droga (Konwencje trochę bardziej kameralne jeżeli mogę użyć takiego słowa. Ale na plus na pewno spotkania z wyborcami i kontakt z drugim człowiekiem. Końcówka kampanii na pewno należała do nich)
3. KO (mało konkretne konwencje programowe ale na plus na pewno mobilizacja ludzi bo mimo, że w Warszawie nie było miliona osób to było ich naprawdę sporo)
4. Konfederacja (ogólnie wielka szkoda bo naprawdę dało się ją poprowadzić o wiele, wiele lepiej. Były konwencje programowe ale mam wrażenie, że tak pracował tylko Bosak z Mentzenem a nawet i sam Bosak ciągnął ten wózek i nikt mu nie pomagał. Końcówka może trochę lepsza)
5. PIS (No PIS)
6. Bezpartyjni Samorządowcy (Tu mi ciężko ocenić bo nie pojawiali się za dużo w mediach)
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @hayek @Mathew16
0
@Kgorecki2500 zmienia stronę na ponad 4 godziny przed Ciszem wyborczym
0
@Kgorecki2500 Xd , śmierdzi mi Lewakiem. ;D
1
@Kgorecki2500 W 3D podobała mi się postawa liderów, którzy chyba byli we wszystkich miastach i miasteczkach. Niestety do mnie, a od dwóch miesięcy siedzę w domku lotniskowym obok 100k miasta nikt z Konfy nie przyjechał. Gdyby nie to to, że skupili się na dużych miastach dałbym Konfe na 3 miejscu, a tak ze wszystkim się zgadzam.
2
@kaamil1910 To źle ci śmierdzi bo będę głosować na Konfederację xd
@Popitek12 Bez takich. Ja lojalny jestem :P