- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1066 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1066 Culés
4
Niestety są i smutne wiadomości. Otóż, wszystko wskazuje na to, że do sejmu dostanie się:
Naziol.
Człowiek który wskrzesił nacjonalistyczną bojówkę.
Ogromny przeciwnik aborcji, dla którego życie kobiety jest drugorzędne.
Były minister w rządzie PiS.
Przed państwem:
Roman Giertych, jakbyście się zastanawiali, bo według kilku użytkowników taki zbiór cech determinuje konfederatę, to Romek wszedł z list KO xD
6
@hayek Kaczyński jak go zobaczy na posiedzeniu sejmu to zejdzie na zawał.
1
@hayek To ten, który całował Rydzyka w rękę?
0
@tristan87 Nie wszystko się zmieściło :D
1
@hayek wolisz jego czy bakiewicza?
1
@hayek I ukrywa się przed sądem, mdlejąc na widok policji.
0
@Nazio_87 Bakiewicz to krzykacz z małym rozumkiem, a Giertych jest inteligenty, wyrachowany i bezwzględny. Odpowiedź jest prosta.
3
@hayek Jest to wstydliwa kandydatura, na którą nie powinno być miejsca w KO (zresztą w KO był duży sceptycyzm wobec niego).
Facet po jednej linii z Konfederatami - kompletnie nie w tej partii co trzeba.
Ja na demokratyzcję takich ludzi się nie nabieram.
4
@hayek Nie jestem jego fanem, ale orka jaką przeprowadził na Kurskim jest ponadczasowa.
2
@hayek i wtedy ramię w ramię z Bosakiem szedł....
2
@hayek no mnie to ciekawi bo Lewica przed wyborami zarzekała się że nie poprze rządu w którym będzie Giertych
https://www.pap.pl/aktualnosci/zandberg-nie-wejde-do-rzadu-w-ktorym-bedzie-roman-giertych
1
@Explode do rządu raczej go nie wezmą
0
@Explode Rządu. Roman pozostanie tylko posłem i problem z głowy :D