- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
2
Było już oficjalne info, że Neymar zerwał więzadła? Czy jeszcze jest nadzieja, że to jednak nie jest tak poważna kontuzja? Biorąc pod uwagę ostatni styl prowadzenia się Neya, to miałem niestety jakieś dziwne przeczucie, że w tych eliminacjach odniesie jakąś poważną kontuzję. Jeśli grasz w farmerskiej lidze, źle się prowadzisz, a później grasz już na poważnie w kadrze, z rywalem klasy światowej, to już jest jak skok na głęboką wodę.
1
@AFA90 No jak go z murawy samochodzikiem zwieźli to musi byc poważna kontuzja, chlop na pecha, ale ostatnimy czasy mu leb paruje, pamietam przedostatni mecz w kadrze jak cos sie do kibica spruł, to dostal popcornem w leb xD
1
@AFA90 Ciekawe ile przerwy,bo w kontekście Brazyli to duża strata.
Wiadomo,że życzę Neyowi dobrze,ale Brazylia im słabsza tym lepiej dla Argentyny na Copa.
Btw śmieszna wycena Lautaro jak patrzę,że taki Cama czy Valverde to klasa niżej.
Jeszcze śmieszniej jak patrzę na Juliana,który ma 80 a Rodrygo 100.
2
@Sysia11 Czytałem, że rozważa zakończenie kariery
1
@AFA90 No to szkoda,ale sam sobie winny.
Taki tryb życia to każdy wiedział,że ciężko będzie mu dograć do 33 lat czy 35 na najwyższym poziomie
2
@AFA90 @Sysia11 A miał dograć jak Leo do 35 lat i wygrać MŚ, ale to Brazol wiadome było że pójdzie w tango ;D
Szkoda chłopa że tak zdrowie mu jebło :-( ogólnie go lubie i szanuje bo też swoje piętno w Barcy odcisnął jakby nie było.
2
@Lionel_Messi10 Zdecydowanie jeden z najbardziej zmarnowanych talentów w historii piłki nożnej, niedosyt jak chuj, że tak sobie zniszczył karierę, ale on pewnie przetrze łzy dolarami
1
@AFA90 Mordo dokładnie, sam sobie winny, odciął sam kurze złote jaja w 2017 roku :-( odchodząc z Barcy sam się skreślił :-((