- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
1
Japanese Drift Masters
Na Steamie niedawno wyszło demko gry inspirowanek InitialD i musze powiedzieć że zapowiada się całkiem nieźle.
Model driftu jest na tyle fajny że bardziej mnie wciągnął w tej jednak dość prostej grze (bo to indyk) niż w Need For Speed Heat ze wszystkimi tuningami, ulepszeniami, policją itp.
Ja grałem na kontrolerze Xbox ale gra wspomaga również porządne kierownice do gry więc naprawde zapowiada się to mega ciekawie.
Sama mapka jest dosyć mała i prosta, nie ma systemu zniszczeń np. słupków czego bardzo brakuje bo czuje się jakby był rok 2000 gdy auto śmiesznie odbija się od siatki.
Jednak projekt mapki jest po prostu piękny, mega ciasne i malownicze uliczki Japonii, malutkie kejkary jeżdżące w tę i spowrotem które trzeba mijać podczas driftu.
Same samochody i grafika w tej grze jest naprawde więcej niż poprawna - nie moge się doczekać jakie będą pełne opcje dostosowywania aut.
W grze dostępny ma być również multiiplayer.
Sporo nostalgii dostarczają w demku ikony garażu itp. wprost wyciągniętę z NFS Underground.
Ogólnie musze bardzo pochwalić i zachęcam śledzić jak ten projekt się rozwinie. Sam fakt że ta gra ma pełnoprawne demo posiadające sporo zawartości jak na takiego indyka zamiast typowego modelu niekończącego się early accessu to jest rzecz niespotykana i zasługująca na pochwałe.
https://store.steampowered.com/news/app/1153410/view/3723971545016890572
0
@don'T.R.I.P.e Taktyczny, sprawdze sobie dzisiaj :)