- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1039 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1039 Culés
8
Skoro wiadomości twierdzą że pis wygralo wybory ,należ pis rozliczać z obietnic.W końcu zajęli pierwsze miejsce mają prezydenta .
"Wiadomości" TVP: "Choć wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość, Donald Tusk już próbuje rządzić"
3
@Borneo No ale gdzie kłamią? No wygrali. Rządzić nie będą ale wygrali.
7
@Borneo czasami Twoje wpisy są idiotyczne niczym propaganda w TVP czy TVNie. Ale z tego co widzę jesteś stałym bywalcem telewizji amerykańskiej :)
0
@Barcelonka070 argumenty chlopak a nie jakieś pierd.a co mam ci powiedzieć a ty jestes zwolennikiem tv ruskiej w takim razie:)bo wzorce tvp to ruska tv a prl bo tym w tej chwili są.Ale jak pisiorki pchaja sie do rzadzenua prisze bardzo bedziemy rizliczac z programu;)
0
@Kgorecki2500 nje piszę że klamią będę ich rozliczał z obietnic na. Zakonczenie tego rządu.Co zostalo zrobione a co nie:)wczoraj krzyczano że tusk nie zalatwil kasy z brukseli sam przypomnialem że to pis wygral wybory i ma prezydenta.To ich trzeba bedzie rozliczać co zrobili.Po zajela 2 miejsce...:)prezydent pisowi zapewne misje powierzy czekamy na efekty tego rzadu;)
0
@Borneo kolejny wpis potwierdzający moją teze, że nie grzeszysz za wielkim intelektem. W którym miejscu w moim komentarzu gloryfikuje TVP? Ten TVN przeżarł Ci mózg, a jakakolwiek krytyka w jego kierunku oznacza, że jestem zwolennikiem TVP. Po prostu Ci współczuję z całego serca :(
0
@Barcelonka070 bronisz tvp i pisu atakujac moj post o gloryfikacni nic nie piszę.Za ocene intelektu to moze sie nie bierz .Trzeba mierzyć sily na zamiary;)Czekam na rzady pisu jak się pchaja zobaczymy co z programu uda im sie zrović;)
0
@Borneo gdzie bronie? Sprawdź definicję słowa "gloryfikacja" bystrzaku.
0
@Barcelonka070 skoro piszesz w kątrze do mnie a ja sarkastycznie pisze o wypowiedzi tvp i mówisz o amerykańskiej tv.To nie łódź się że nie dostaniesz kątry.Przyjmij to na klatę i tylę.
1
@Borneo Co to jest "kątra"? xD
0
@Mario96w ja już odpuściłem xD mam dość