- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 964 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 964 Culés
4
"Władysław Kosiniak-Kamysz jest liderem politycznym, który może być ministrem każdego resortu, bardzo wysoko go cenię - powiedział w czwartek w TVN24 były szef MON Tomasz Siemoniak (PO) pytany, czy prezes PSL może zostać ministrem obrony narodowej." [WNP]
Dość ciekawy sposób dobierania ministerstw. Ktoś się na czymś nie zna? A kij z kompetencjami. Jest szefem partii to może być.
@Kondziubarca @michal26 @Barca1992 @tomek8756 @Przemek2323 @hayek
9
@Kgorecki2500 Kosiniak, z wykształcenia lekarz. Idealnie pasuje na ministra obrony narodowej.
3
@Kgorecki2500 Dla mnie MON powinien być zarezerwowany dla byłych wojskowych, lub obecnych.
1
@DonCarletto Raczej byłych. Obecny wojskowy tak średnio mógłby być ministrem chyba
2
@Kgorecki2500 No w sensie, że jakoś by go zwolnili ze służby na czas trwania urzędu.
1
@Kgorecki2500 Nie wiem, ale jakoś śmierdzi mi to wszystko, że nagle się skończą pieniądze i zamiast modernizacji WP, to skończymy z cięciami i tyle xD
1
@hayek Trzeba mieć przecież kasę na 800+ i inne bzdety
1
@Kgorecki2500 a płaszczak jakie miał kompetencje? zbierał żołnierzyki i sklejał modele?
0
@SeWo77 Ale co to ma do tego, że Kamysz też nie ma?
0
@Kgorecki2500 No akurat to lekarze ministrowie tak słabo dbali o pacjentów a koncentrowali sie na kolegaach po fachu, kaczor ziobro i duda niby są po prawie a deptają konstytucję jak mogą.
Ministrem może być ktokolwiek byle by miał dobrych doradców, ba mocna persona w partii z dobrymi doradcami zrobi o wiele więcej niż polityk ekspert z czwartego rzędu.