- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1489 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1489 Culés
1
Barcelona to jest cały czas zespół w budowie. Wielu z nas o tym zapomina rzucając pomyje na Xaviego. Sezon 22/23 do zespołu trafili Kessie, Christensen, Raphinha, Lewandowski, Kounde, Alonso. Sezon 23/24 Romeu, Gundogan, Martinez, Cancelo, Felix, Fermin oraz Yamale. Wymieniłem aż 13 piłkarzy którzy w większości nadają ton tej drużynie. Nie jest łatwo to wszystko tak poukładać by funkcjonowało jak w szwajcarskim zegarku. Zwłaszcza w sytuacji gdy wielu podstawowych piłkarzy wylatuje z powodu kontuzji. Mam wielki sentyment do Xaviego nie tylko jako piłkarza ale też faceta który rozmawiał z każdym piłkarzem przed transferem. To że są w Barcelonie to głównie jego zasługa. Mimo tego że w ostatnim czasie gramy słabo i tak wszystko jest w naszych rękach. Jestem przekonany że wyjdziemy z grupy z pierwszego miejsca a w lidze będziemy walczyć o mistrzostwo. Jedyne czego ten zespół potrzebuje to zdrowia. Pamiętajmy że sam powrót piłkarzy po kontuzji nie równa się ich wysokiej formie. Często się mówi że ile pauzowałeś tyle czasu potrzebujesz na to by być w dobrej dyspozycji. Więc z tą ostrą krytyką warto się wstrzymać i trzymać kciuki by Xavi miał przez kilka mięsiecy zdrowych zawodników.
0
@Warte nie widzę postępu drużyny mimo zmodernizowanego składu, najlepsza piłka za Xaviego to wtedy jak graliśmy Luukiem, Aubameyangiem czy Abde. Teraz mamy lepszą kadrę i gramy gorzej wizualnie.
0
@Warte Lewandowski to już od roku gra jakby z kontuzją